Ваш код акції: 47328

Візажист-стиліст + майстер-клас

На кого розрахований курс

Хочете дізнатися, як стати візажистом без надмірних витрат часу та сил? Скачайте безкоштовний пробний урок нашого курсу. Це буде відмінним стартом для тих, хто хоче доторкнутися до світу моди й підготуватися до роботи в індустрії краси.

Перш за все уроки візажиста будуть корисні для початківців, які хочуть опрацювати базові навички по догляду за шкірою і нанесення макіяжу. Також це неоціненна енциклопедія для тих, хто прагне ефектно й стильно виглядати, нести красу, впевненість в собі іншим людям.

Професія візажиста має попит, приносить високий дохід, радість, почуття глибокого задоволення. Справа за малим: освоїти професійні техніки, принципи догляду за шкірою, нюанси підбору кольорової гами. В цьому допоможуть курси візажистів-стилістів, які пропонує наша школа. Тільки подумайте: витративши лише 20–30 хвилин на день на заняття, ви отримаєте так багато: задоволення від роботи, стабільність, затребуваність, а головне – вміння дарувати прекрасне й створювати шедеври.

Зважилися? Внизу посилання, качайте безкоштовний урок. А якщо впевнені у своїх намірах записатися на курси візажиста, ознайомтеся з ціною і ласкаво просимо в світ прекрасного!

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою -15%
 612 520 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка -25%
Повний комплект

Які вміння й навички здобувають студенти

Вчитися на візажиста в ЄШКО буде комфортно та цікаво. У легкій і доступній формі ви ознайомитеся з:

  • професійними техніками нанесення макіяжу. З цього моменту з легкістю зможете підбирати тіні, помаду або тональний крем.
  • палітрою кольорів, тонкощами підбору кольору для різних типів шкіри, а також з особливостями емоційно-психологічного впливу кольору на людину.
  • різноманіттям сучасних косметичних засобів, особливостями їх застосування. Ви дізнаєтеся, як правильно підготувати обличчя для нанесення макіяжу, в якій послідовності наносити ті чи інші засоби, як правильно робити демакіяж.
  • правилами коригування та моделювання форми брів, нарощування, фарбування вій.
  • принципами догляду за обличчям, тілом, а також з нюансами проведення різних процедур: пілінгів, косметичного догляду, омолоджуючих процедур і так далі.
  • можливостями візуальної корекції: форми обличчя, носа, підборіддя, очей. Адже не секрет, що лише кілька штрихів можуть перетворити обличчя, підкреслити достоїнства й приховати недоліки.
  • особливостями створення стилю, підбору відповідного макіяжу під одяг, створення цілісного образу.

Не варто також забувати, що навчання на візажиста-стиліста несе в собі не тільки радість творчості, але ще й відповідальність: важливо не обдурити довіру людей, які покладаються на ваші знання і професійні навички. Тому треба не тільки знайти, де можна вивчитися на візажиста, але, найголовніше, необхідно відшукати, де можна отримати якісні знання, що відповідають нинішнім вимогам.

В цьому випадку ЄШКО – надійний помічник з міцною репутацією і багатим досвідом.