Ваш код акції: 47328

Основи бухгалтерського обліку українською мовою

На кого розрахований курс

Відповідальний, цілеспрямований, усе робить якісно і вчасно. Про кого йдеться? Звичайно ж, про бухгалтера, про ідеального бухгалтера. Щиро кажучи, у цій професії інших не повинно й бути. Бухгалтер – затребувана та шанована людина на будь-якому підприємстві, яка непогано заробляє, якщо робить усе бездоганно.

Ви теж хочете опанувати цю професію? Шукаєте бухгалтерські курси, які пристосовані для початківців? Чи ви вже цікавились бухгалтерським фінансовим обліком, колись вже навчалися на курсах бухгалтерів, проте хочете підвищити свій рівень знань і набути практичних навичок?

Пропонуємо оптимальний варіант – дистанційні курси бухгалтерського обліку, які можна опановувати вдома. Отже, ви навчаєтеся, коли вам зручно. До речі, вам буде забезпечено підтримку особистого викладача. З ним завжди можна порадитися, поставити запитання, які виникають під час навчання.

Завдяки унікальній методиці матеріал курсу засвоюється швидко і невимушено. До речі, виконуючи вправи, що містять теоретичні відомості з обліку і аудиту, ви навчаєтеся і водночас закріплюєте навички на практиці. Це прискорює процес навчання.

Скачайте онлайн безкоштовний пробний урок курсу з ведення бухгалтерського обліку і переконайтеся, що це саме те, що вам потрібно.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою -15%
 659 560 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка -25%
Повний комплект

Яких навичок та умінь набувають студенти курсу?

Матеріал курсу – це універсальний самовчитель з основ бухгалтерського обліку, в якому ви знайдете інформацію з теоретичних основ предмету та спеціальні практичні вправи.

Курс містить зразки складання певних звітів, відомостей, ордерів (саме те, що потрібне для бухгалтерського обліку на підприємстві).

Пропонуємо вашій увазі наступні теми:

  • управління витратами, планування і контроль доходів і витрат; облік витрат майбутніх періодів;
  • зміни розміру власного капіталу; баланс та інвентаризація;
  • дебіторська заборгованість і резерв сумнівних боргів; облік амортизації основних засобів;
  • аналітичний облік і його організація та багато інших тем.


На наших уроках бухгалтерського обліку ми розповімо вам про інвестиції, ви також дізнаєтеся, як їх можна залучати; зрозумієте відмінності між малими і середніми підприємствами, багато уваги у курсі приділено показникам фінансового стану підприємства, програмі 1С бухгалтерія.

Отже, не докладаючи певних зусиль, ви швидко і невимушено опануєте матеріал, що містить важливу інформацію з принципів бухгалтерського обліку. Також на вас чекають цікаві факти з історії та теорії бухгалтерського обліку. Наш матеріал водночас має і практичну спрямованість: опанувавши урок, студент відразу ж розуміє, де і яким чином зможе застосувати здобуті знання. Завершивши навчання, ви отримаєте Свідоцтво ЄШКО, яке стане вам у пригоді під час працевлаштування.