Ваш код акції: 47328

Комп’ютерна графіка

На кого розрахований курс

Знання основ комп’ютерної графіки дають безмежні можливості для творчої самореалізації, цікавої та високооплачуваної професії. Численні навички роботи з програмами дозволять вам виконувати різноманітні види робіт: від ретуші фото та макету упакування до створення графіки для веб-сторінок та цифрового виконання друкованої форми.

Наші курси комп’ютерної графіки не змусять вас нудьгувати, адже вам доведеться вивчити й нюанси використання Adobe Photoshop (фотошоп), і навчитися різним спецефектам в CorelDRAW, а також пройти навчання по роботі з текстами та кольором.

І якщо ви поставили собі за мету

  • освоїти комп’ютерну графіку та пройти навчання з нуля;
  • зайнятися цікавою творчою справою, яка принесе стабільний високий дохід;
  • бути впевненим у завтрашньому дні завдяки стабільному заробітку;
  • вивчати матеріал дистанційно, самостійно, удома, у вільний від основної діяльності час, але отримуючи всебічну «віртуальну» допомогу викладача;
  • отримати сертифікат випускника найбільшої в Україні Європейської школи

скачайте безкоштовний пробний урок, щоб ознайомитися з програмою навчання або, якщо горите бажанням почати, реєструйтесь на курс, скориставшись сьогоднішнім бонусом.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою -15%
 518 440 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка -25%
Повний комплект

Яких вмінь і навичок набувають студенти

Вивчення азів комп’ютерної графіки в ЄШКО збагатить вас навичками для успішної практики.

Photoshop та CorelDRAW. Ви вивчите основні принципи роботи в цих програмах, починаючи з налаштування робочого середовища та знайомства з інструментами. Дізнаєтеся, що таке растрова та векторна графіка та як її застосовувати, розглянете різноманітні види шрифтів та навчитеся працювати з текстами, а також попрацюєте з професійними техніками редагування.

Керування кольором та його корекція. Ви познайомитеся з різними колірними моделями, раструванням, освоїте корекцію тонального діапазону, зможете керувати та коригувати колір у Photoshop.

Робота у CorelDRAW. Декілька уроків у нашому курсі присвячено нюансам роботи в цій програмі. Ви навчитеся вирівнювати та розподіляти об’єкти, створювати бланки листів, візитки, газетні оголошення, буклети, веб-сторінки. Далі дізнаєтеся, як поєднувати векторну та растрову графіку, працювати з шарами, виконувати різноманітні спецефекти.

Технологія друку, фотонабір. Графічний дизайнер повинен знати основні принципи переддрукарської підготовки, вивчити основи поліграфії. І ми присвятимо вас у нюанси цифрового виконання друкованої форми, кольоропроби, розповімо, як підготувати продукт до друку. Ми поділимося, як робити електронний монтаж та кольороподіл, правильно організувати робочий процес.