Ваш код акції: 47328

Французька для початківців Екстра А1 українською мовою+ online

На кого розрахований курс

Як вивчити французьку з найменшими трудовитратами й при цьому отримати задоволення? У нас є на це відповідь, і вона очевидна: французька мова для початківців від ЄШКО. Для того, щоб знайомство з мовою стало, дійсно, улюбленим хобі й ви досягли хороших результатів, ми використовуємо комплексний підхід і надаємо:

  • друковані учбові посібники з корисними вправами та цікавими текстами;
  • аудіозаписи, для тренування вимови й запам'ятовування лексики, записані носіями мови;
  • доступ до онлайн тренажеру для тренування й засвоєння граматичних правил, нових слів.

Так що на вас чекає планомірний, захопливий розвиток основних мовних навичок: сприйняття на слух, усного та писемного мовлення, а також читання.

Не переживайте, що в школі ви корпіли над німецькою або англійською. Вчити французьку мову ми почнемо з початкового курсу. Так що всі охочі можуть приєднатися в будь-який момент: новачки й ті, хто колись намагався подужати алфавіт, нехитру граматику та розучував фрази французькою мовою.

І коли ви хочете

  • влаштуватися на роботу, пройти співбесіду без сучка і задирки
  • виїхати навчатися до Франції й відчувати себе на висоті
  • підтягнути знання для здачі заліку у виші
  • спілкуватися з друзями, вийти заміж за француза, підкорити француженку, або ж просто подорожувати без мовних бар'єрів

уроки французької мови з опцією онлайн та ще й з гарантованою допомогою викладача допоможуть впоратися з усіма цими завданнями. Адже кожне заняття – це ретельно підібраний комплекс, спрямований на найкраще засвоєння матеріалу без зайвих зусиль, без непотрібної зубріння.

Хочете перевірити? Качайте пробний урок, реєструйтеся на безкоштовне заняття по посиланню нижче.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою -15%
 659 560 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка -25%
Повний комплект

Вміння й навички, які здобувають студенти

Щоб ви домоглися висот у вивченні французької та при цьому не розгубили запал і позитивний настрій, ми розбили матеріали на невеликі блоки. У кожному з них є місце для практики говоріння, сприйняття мови на слух, читання, письма. І, звичайно ж, відпрацювання граматичних правил, які вплітаються в кожну вправу й ефективно закріплюються на online-тренажері.

Доповніть наші уроки прослуховуванням улюблених французьких пісень – гарні емоції забезпечено!

А тепер давайте подивимося коротко чому ви навчитеся, які корисні навички придбаєте:

Розмовні навички. Ретельно вивчаючи французьку мову в ЄШКО ви узнаєте по 70–100 нових слів за кожний урок. Ви будете знайомитися з ними планомірно, використовуючи у вправах, читаючи в текстах, слухаючи в діалогах. Закріпите в онлайн-додатку. Теми, які будемо опрацьовувати, тільки актуальні, пов'язані з побутовими ситуаціями: в місті, як пройти, в ресторані, в аеропорту, в банку, на пошті й так далі. Ви не будете сидіти над словниковим "шлаком", який ніколи не стане в пригоді. Ви отримаєте словниковий запас, що піде в хід і в поїздці, й на роботі, при здачі іспитів.

Граматика. Вивчити французьку мову з нуля самостійно не зовсім проста справа. Але навчальні блоки скомпоновані так, щоб граматика засвоювалася легко й зрозуміло. По-перше, візуалізація: яскраво ілюстровані учбові журнали передають "картинкою" багато правил, понять. Зорові асоціації легко запам'ятовуються. А, по-друге, ми відточимо французьку мову на уроках онлайн, граючи в цікаву комунікативну гру. Так що граматичні конструкції та непрості дієслівні форми "оживуть" на екрані. Вже точно не залишиться нічого, що викличе нерозуміння.

Вимова. Якщо приділяти роботі над вимовою увагу з найперших уроків, слухати діалоги, імітувати звуки, намагатися повторювати за диктором, то ніяких проблем з розумінням не виникне. Адже вчитися правильно вимовляти говорити ви будете у носіїв мови, справжніх французів. Тому не соромтеся, промовляйте діалоги, зберігаючи ритміку, інтонацію та мелодику.

Відео-огляд курсу Французька для початківців Екстра А1 українською мовою+ online