Ваш код акції: 48212

Доглядальниця: сестринський догляд на дому

На кого розрахований курс

Ми створили курси доглядальниць, щоб полегшити життя (або допомогти пережити важкий період) людям похилого віку та людям, яким потрібна опіка й професійний догляд.

Знання, які ви отримаєте, не вимагають спеціальної підготовки. Ви зможете стати доглядальницею для літньої людини без медичної освіти й успішно виконувати сестринський догляд при різних захворюваннях: діабеті, бронхіальній астмі, інфаркті, гастриті, інсульті та багатьох інших порушеннях здоров'я, що вимагають ретельної турботи.

Професійна освіта на дому, дистанційно, не забере багато часу, й підійде для всіх, хто прагне:

  • скрасити участь лежачих хворих і полегшити їх стан у важкий час;
  • влаштуватися на роботу за кордоном і надавати професійні послуги з догляду за людьми похилого віку;
  • надавати допомогу людям у віці, а саме: для практиків, студентів, волонтерів і соцпрацівників;
  • кваліфіковано допомагати близьким побороти недугу;
  • надати своєчасну допомогу в ургентній ситуації.

Курс патронажної сестри-доглядальниці допоможе впоратися з усіма цими завданнями і дасть потужну базу для професійної турботи про літніх, інвалідів та людей з особливими потребами.

Переконайтеся в цьому самі: скачайте безкоштовний пробний урок.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою -10%
 753 678 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка -25%
Повний комплект

Які навички та вміння отримують студенти курсу

Догляд за людьми похилого віку та людьми з особливими потребами вимагає багато професійних навичок і вмінь, які ви почерпнете на наших курсах санітарок, і доглядальниць, що приходять. Отже, що ж зробить вас дійсно «профі»:

Якісний догляд за лежачими хворими. Ви навчитеся правильно проводити гігієнічні процедури, міняти білизну й підгузники; дізнаєтеся, як вимити хворого, не допустити пролежнів, зробити масаж і зарядку, заспокоїти та підтримати психологічно;

Контроль життєво важливих показників. Няня для людей похилого віку та хворих людей повинна вміти правильно виміряти артеріальний тиск, температуру й пульс. Ми докладно розповімо, як уникнути помилок при проведенні цих процедур, а також дамо цінні поради, як оцінити стан хворого, його зовнішній вигляд і настрій;

Харчування та дієта. Важливим моментом у догляді за людьми похилого віку та хворими є правильне харчування. Ви дізнаєтеся, яка дієта потрібна при тому чи іншому захворюванні, як правильно годувати пацієнта. Ми розповімо, які зміни відбуваються в травній системі у літніх людей, і познайомимо з правилами кулінарної обробки їжі, щоб уникнути небажаних наслідків.

Правильний догляд при різних хворобах. У кожного захворювання свої особливості та нюанси в догляді. Ми докладно зупинимося на правилах утримання хворих з проблемами серця, сечовидільної, травної системи, органів дихання, неврологічними захворюваннями й цукровому діабеті. Ви дізнаєтеся, як грамотно поводитися при ожирінні або виснаженні хворого, хвороби Альцгеймера та старечої деменції.

Збереження рухової активності. Ви навчитеся правильно робити масаж, щоб уникнути пролежнів і дистрофії м'язів у лежачого хворого. Дізнаєтеся, які вікові зміни відбуваються в опорно-руховому апараті та які вправи краще робити в тому чи іншому випадку.