Ваш код акції: 47328

Турецька для початківців + online

На кого розрахований курс

Усім відомо: Туреччина багата не тільки на пропозиції прекрасного відпочинку, а й масою варіантів для ведення вигідного бізнесу, цікавої роботи та освіти.

Курс турецької мови для початківців відмінно підготує до порозуміння з роботодавцями, викладачами, і, звичайно, цілком підійде для побутової комунікації у відпустці.

Наш самовчитель включає 15 навчальних посібників, які містять діалоги, тексти, збірки вправ, нову лексику, доповнену аудіоматеріалами, онлайн уроки для закріплення та повторення пройденого матеріалу.

Отже, якщо ви

  • налаштовані проходити уроки турецької мови самостійно;
  • бажаєте освоїти мову з нуля або систематизувати розрізнені знання;
  • мрієте узнати культуру Сходу ближче, подорожуючи та спілкуючись;
  • готуєтесь до роботи в Туреччині та хочете досягти взаєморозуміння з роботодавцем;
  • плануєте відкрити бізнес, так чи інакше пов’язаний із Туреччиною;
  • просто закохані в цю дивовижну країну, у її традиції та історію

курси турецької мови ЄШКО, які можете опанувати дистанційно, проте під гарантованим нагляджом викладача, припадуть до душі.

Впевніться в ефективності методики, скачайте безкоштовний пробний урок.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою -15%
 659 560 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка -25%
Повний комплект

Яких навичок та умінь набувають студенти

Ви пройдете рівні А1–А2, говоритимете, легко сприйматимете на слух, читатимете, писатимете.

Граматика. «Занурення» в турецьку почнете з алфавіту, познайомитеся з іменниками, особистими займенниками, таким незнайомим поняттям, як афікс, вивчите числівники, перейдете до часів: теперішнього – Şimdiki, минулого категоричного – Belirli Geçmiş, майбутньоuj – Gelecek, минулого суб’єктивного – Belirsiz Geçmiş, теперішнього-майбутнього – Geniş Zaman. Пропрацюєте відмінки, прийменники та дієприслівники. Коротко кажучи, розберете усі частини мови та обов’язкову граматику для вільного спілкування. Кожна тема запроваджує нову лексику, тренує вживання граматичних правил на базі вправ, і навіть закріплює матеріал, вистудіюваний у попередніх розділах.

Розмовні навички. Кожен урок поповнюватиме ваш лексичний запас новими словами та виразами. Безсумнівно, ви навчитеся говорити турецькою, потроху висловлюватиметесь після першого ж уроку, а до кінця навчання набудете цілком впевненої швидкості, плавності. Поступово, від вітань, знайомств та розмов про погоду, перейдете на більш серйозні теми, зможете зробити замовлення в кафе, порозумітися з продавцем у магазині, розповісти про хобі, а незабаром перемкнетесь на розмови про історію. Правило № 1 – не соромтеся повторювати вголос за диктором. Складайте свої есе та оповідання, використовуючи знайому лексику. Співайте пісні, читайте.

Вимова. Аудіоматеріали записані носіями, отож вивчати турецьку мову будете, спираючись на досвід експертів. Повторюючи слова, висловлювання за вчителем, зразу «зловите» правильну вимову, відпрацюєте мелодику, вникнете у фонетичну специфіку. Із самого початку намагайтеся відтворити нюанси та відтінки мови. Будьте впевнені: при належному старанні вимова стане бездоганною і, таким чином, вас просто зрозуміти.

Читання та письмо. Оволодіння матеріалом стартує від самих азів, так що навчитися читати, писати не важко. Крок за кроком, опанувавши прості фрази та вирази, перейдете до коротких речень, невдовзі подужайте складнопідрядні, зможете подолати більш серйозні теми. Не забувайте лише основне правило, а це комплексний похід: слухаємо, повторюємо, читаємо, пишемо.

Відео-огляд курсу Турецька для початківців + online