Ваш код акції: 47328

Вчимося грати на гітарі

На кого розрахований курс

Хочете навчитися грати на гітарі, але не вистачає часу? Дистанційне навчання – саме те, що вам потрібно! Заочний курс гри на гітарі вам підійде, навіть якщо ви хочете розпочати з нуля, без попередніх знань. І буде досить корисним, якщо ви вже освоїли свої перші акорди й можете зігріти легку мелодію.

Наш самовчитель містить 24 уроки гри на гітарі, які ви опануєте легко та швидко, бо методика курсу орієнтується саме на самостійне вивчення.

Не гайте часу та записуйтесь на курс, якщо бажаєте:

  • втілити мрії в життя і навчитися грі на акустичній або класичній 6-струнній гітарі;
  • висловлювати свої емоції музикою, за допомогою улюблених пісень і мелодій;
  • бути душею будь-якої компанії, зачаровуючи слухачів звучанням прекрасної музики;
  • віртуозно виконувати будь-які композиції та складати музику.

Скачайте безкоштовний пробний урок і переконайтеся, що це навчання стане вам у пригоді.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою -15%
 459 390 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка -25%
Повний комплект

Яких навичок і умінь набувають студенти курсу

Отже, в ваших руках унікальні уроки гри на гітарі для початківців. 12 журналів-модулів та 12 аудіодадатків, які завжди доступні в особистому кабінеті студента (висилаються в CD-форматі за бажанням студента). Ви поринете у світ класики та популярної музики, також познайомитеся з закордонними піснями та мелодіями із улюблених кінострічок. Ваші уроки на гітарі будуть змістовними та цікавими, тому навчатиметеся швидко і невимушено.

Ви опановуватимете гру на гітарі з азів: навчитеся правильно сидіти і тримати музичний інструмент в руках, бо від цього багато чого залежить і, насамперед, звук гітари, на якій ви граєте.

Ви також навчитеся обирати гітару, дізнаєтеся, які існують музичні інструменти, і який варто обрати саме вам. Ви отримаєте найкорисніші та ексклюзивні поради фахівців.

Опановуючи гру на гітарі, ви ознайомитеся з такими поняттями, як акорди, прикраси в музиці, шістнадцяті ноти, тон та півтон; паузи, лад, тональність, октавна техніка.

Завершивши курс, ви навчитеся віртуозно грати на гітарі й отримаєте Свідоцтво ЄШКО, яке стане вам у пригоді, якщо вирішите не зупинятися на досягнутому і серйозно замислитися про музичну кар’єру.