Ваш код акції: 48212

Італійська для початківців EXTRA A1 українською мовою+ online

На кого розрахований курс

Бажаєте насолодитися культурою й традиціями чудової Італії та зануритися в повсякденне життя цього прекрасного краю? Без знання мови тут не обійтися. Курс італійської для початківців стане великою підмогою для тих, хто вирішив пройти уроки італійської з нуля або закінчити розпочате й систематизувати ту інформацію, що отримали раніше.

Не бійтеся починати, якщо ви новачок, і тим більше не страшіться, коли вже якось приступали до підкорення цієї вершини, але не досягли успіху. Тепер все по-іншому. Комплексний підхід, вивірена структура – це ваша паличка-виручалочка й надійний помічник. Більш того методика початкового курсу розроблена спеціально для самостійного вивчення, максимально проста і доступна. І якщо ви шукаєте, як вивчити італійську мову самостійно, сміливо записуйтеся, якщо хочете:

  • подорожувати, сповна насолоджуючись спілкуванням з оточуючими;
  • гідно витримати співбесіду й зробити кар'єру;
  • освоїти курс розмовної італійської для початківців;
  • поглибити поверхневі навички та, в решті решт, заговорити, заспівати на цій чарівній мові;
  • поїхати працювати до Італії, спілкуватися без мовних перепон, навчатись, розуміти та отримувати задоволення від того, що розуміють вас;
  • просто співати, читати книги та дивитися фільми, захоплюючись вишуканим хобі.

Ми також перейнялися цією любов'ю і пропонуємо підійти до питання комплексно, задіявши всі канали сприйняття. Спробуйте. Перед вами безкоштовний урок і тестове заняття. Реєструйтеся, качайте, тренуйтеся!

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою -10%
 659 593 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка -25%
Повний комплект

Які навички та вміння отримують студенти

Для того, щоб вивчити мову гранично ефективно, ми розробили не тільки друковані посібники з вправами й текстами, а ще підготували аудіозаписи, начитані носіями мови. Також ви отримаєте доступ до курсу італійської мови онлайн, до тренажера, який допоможе зафіксувати отримані відомості в пам'яті, розважаючись, зручно влаштувавшись в затишному кріслі з улюбленим гаджетом.

Головне, налаштуйтеся на позитив, повірте у свої здібності та не ставте блоків. Освоїти іноземну легше, ніж здається. Потрібно лише поставити перед собою мету й планомірно до неї рухатися.

Отже, які можливості ви отримаєте на уроках італійської мови для початківців:

Розмовна мова. Освоєння італійської перетвориться на улюблене захоплення. Приділяючи заняттям всього по 20-30 хвилин на день, збільшите словниковий запас, відпрацюєте вимову з носіями мови, закріпите вивчене на онлайн-тренажері. Не треба нудного зубріння: матеріал поданий таким чином, що запам'ятовується як би мимохідь, оскільки повторюється у вправах, аудіозаписах, в діалогах і, нарешті, подається в онлайн-додатку.

Граматика. Навчальні журнали яскраво ілюстровані та візуально передають відомості, які необхідно засвоїти. Що може бути краще для запам'ятовування? Ви легко розберетеся в артиклях, вивчите італійський алфавіт, розкладете по поличках часи, закріпите в пам’яті відмінювання дієслів, навчитеся коректно складати речення. Візуальні асоціації та тренування online набагато полегшать процес.

Вимова. Правильно вимовляти букви й звуки почнемо з самого початку. Повторюйте за диктором. Копіюйте. Зберігайте інтонацію й мелодику. Діалоги в аудіододатках плюс онлайн тренування – це безцінне доповнення до уроків італійської для початківців, завдяки якому ви відпрацюєте ідеальну вимову. Додатково слухайте пісні, підспівуйте співакам, помічайте звучання та ритміку.