Ваш код акції: 48212

Програмування для початківців

На кого розрахований курс

Навчання програмуванню кардинально змінить ваше життя, дасть тверду впевненість у завтрашньому дні та надасть безліч нових можливостей.

Вчитись на програміста в ЄШКО буде комфортним для всіх, хто дбайливо ставиться до свого часу, хоче освоїти основи з нуля та отримати впевнені знання з даної професії. Ви «віллєтеся» у світ IT, отримаєте вельми популярну професію, завжди будете затребувані на ринку праці. І зовсім не важливо, це ваші перші кроки до цієї професії або ви хочете систематизувати раніше отримані розрізнені знання, хочете кардинально змінити сферу діяльності або вже долучилися до захоплюючого світу кодингу. Ми пропонуємо освоїти ази програмування, а потім заглибитись у деталі та напрацювати суттєву базу знань для ефективної роботи.

Наш самовчитель містить 24 уроки, які отримаєте поштою, зручним для вас способом. Всього 20–30 хвилин на день, з повною підтримкою викладача, який перевірятиме домашні завдання, відповідатиме на запитання та консультуватиме, ви досягнете значних результатів. Спробуйте!

Перед вами безкоштовний пробний урок – завантажте, перегляньте програму, ознайомтеся з методикою, а потім реєструйтесь на навчання, скориставшись наданим бонусом.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою -10%
 612 551 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка -25%
Повний комплект

Яких навичок і умінь набувають студенти

Основи програмування. Ви вивчите роботу програм, дізнаєтесь, що таке мови програмування та почнете вирішувати завдання. Обчислення на C#, основи PHP, мова програмування Pascal, Java, типи даних, змінні – перші уроки курсу дадуть вам ті ази, на яких базуватиметься подальше успішне навчання.

Лінійні програми, розгалуження. Уроки програмування допоможуть розібратися з лінійними програмами, форматуванням виводу, блок-схемами, познайомлять вас із рядковим та логічним типами. Ви досконально розберетеся зі структурою програми, навчитеся моделюванню прийняття рішення, введення та оцінки даних, попрактикуєтеся у завданнях на розгалуження. Також попрацюєте зі створенням механізму ухвалення рішень. На курсах програмування ЄШКО теорія і практика тісно переплітаються: теоретичний матеріал відразу ж закріплюється на практиці, фундаментальні поняття та правила відпрацьовуються до автоматизму.

Циклічні алгоритми, масиви, рядки. Завдяки нашій інформації опануєте принципи роботи з масивами, навчитеся обробляти винятки, аналізувати тексти. Окремий урок приділимо обробці даних, практиці із циклічними алгоритмами, а також генеруванню послідовностей. Ми детально зупинимося на введенні, виведенні, пошуку елементів масиву, двовимірних масивах, попрактикуємося, виконуючи численні завдання на закріплення матеріалу.

OOП та бази даних. Знання команд мови SQL, створення баз даних, а також розуміння основ об’єктно-орієнтованого програмування зробить вас цінним фахівцем на ринку праці.

Процедури та функції, записи, файли. Ви вивчите повну структуру програм, а також принципи структурного програмування, попрацюєте з введенням та виведенням записів, далі перейдете до ознайомлення зі структурою роботи з файлами, познайомитеся з типами файлів та алгоритмами їх використання.

Графіка, малювання, анімації. Майстерність програміста схожа на творчість художника! На курсі освоїте принципи мультиплікації, основи комп’ютерної графіки та навчитеся робити мультфільми, починаючи від сценарію та закінчуючи програмуванням та перевіркою.

Основні мови програмування. Ви детально ознайомитеся з найпоширенішими мовами програмування як для початківців, так і для просунутих користувачів, детально зупинитесь на Pascal, Java і C#, дізнаєтесь про основні алгоритми програмування.