Ваш код акції: 47328

Китайська для початківців+ online

На кого розрахований курс

Задумалися над тим, щоб замовити курс для початківців і приступити до вивчення тонів, графем й ієрогліфів? Ви на правильному шляху. Повірте, незважаючи на те, що вам знадобиться трохи більше часу та посидючості, це того варто.

Неспроста вивчення китайської мови стає все більш популярним. Це не тільки одна з самих древніх мов, які існують сьогодні. Це надзвичайно цікава та давня культура, яка обов’язково вплине на ваше життя й змінить його на краще.

Отже, якщо ви вирішили вивчити китайську з нуля, сміливо замовляйте курс для початківців. Ми пришлемо необхідні матеріали, щоб освоїти китайські букви, вірніше, ієрогліфи, слова, цифри. Ви без проблем будете читати, писати китайською й виробите прекрасну вимову – аудіоматеріали начитані носіями мови. Повірте, це цілком можливо – вчити китайську мову в домашніх умовах.

Вивчення мови на курсах китайської ЄШКО доволі ефективне. Перспективи, які відкриються перед вами вражають:

  • враховуючи інтенсивний розвиток Китаю, фахівці, які знають мову, будуть завжди затребувані;
  • ви зможете самі, без сторонньої допомоги, скласти резюме, пройти співбесіду або розібратися з контрактом;
  • вивчаючи мову, ви доторкнетеся до таємниць китайської культури, отже переговори з зарубіжними партнерами будуть невимушені й дружелюбні;
  • послуги перекладача з китайської коштують дорого. Задумайтесь над цією можливістю.

Отже, вирішено? Вивчаємо китайську мову з нуля самостійно? Добрий намір! Та для початку скачайте безкоштовний пробний урок.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою -15%
 659 560 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка -25%
Повний комплект

Яких навичок та умінь набувають студенти

  • Розмовні навичкиВи опануєте китайський алфавіт піньїнь, заснований на латинській графіці. Це допоможе вам набути розмовних навичок, оскільки піньїнь – це, по суті, допоміжна система запису китайських слів у словниках. Курс пропонує вам «стати учасником» різних життєвих ситуацій і, відповідно, запам`ятати найуживаніші слова та фрази. Ви опануєте розмовну китайську швидко та невимушено.
  • Читання та письмоНаші уроки китайської дають можливість розрізняти понад 2000 ієрогліфів. Завдяки здобутим знанням ви читатимете і писатимете (листуватиметеся). Згодом, маючи базові знання, набуватимете нових умінь та навичок. Зауважимо, матеріал курсу викладено в ігровій формі. Отже, ви навчаєтеся і відпочиваєте одночасно.
  • ВимоваКитайська – тональна мова, тобто від того, як ви вимовлятимете слово, залежить його значення. Отже, 20 аудіодисків курсу із записом носіїв мови стануть вам у пригоді.
  • ГраматикаВи опануєте ієрогліфічне письмо. У кожному з 20 навчальних журналів вам запропонують граматичні вправи, які занурять вас у світ захопливої гри, а опанування граматики перетвориться на пригоду. Ви швидко досягаєте певних результатів, тож немає сенсу залишати навчання. Нічого зайвого – лише корисна та цікава інформація.

Успішно опанувавши курс, отримаєте Свідоцтво ЄШКО.