Ваш код акції: 47328

Японська для початківців+ online

На кого розрахований курс

Щоб почати вчити японську з нуля, тепер нікуди не треба їхати. Ви знайшли оптимальний варіант, який збереже час та гроші. Де б ви не жили, варто лише увімкнути комп’ютер або будь-який інший гаджет – і курси для вивчення японської мови від ЄШКО перед вами.

Для тих, хто вирішив вивчати самостійно, пропонуємо повний курс японської мови для початківців. Ви досконало освоїте ієрогліфіку, а паралельно з опрацюванням письма збагатитеся лексикою, граматикою, навчитеся сприймати на слух, почнете говорити однією з найдивовижніших мов світу.

Курс розрахований для новачків, та також підійде для тих, хто раніше намагався вивчити мову, але так і не опанував її премудрості.

Навчання на курсі дасть видимий результат з перших кроків, принесе справжнє задоволення від занять, оскільки матеріал уроків у нашому самовчителі супроводжується ігровими елементами, кумедними історіями та цікавими діалогами.

Онлайн уроки курсу – це віртуальний репетитор мови. Без нудного зубріння, в ігровій манері підкорите граматичні правила та вивчите нові слова.

Але куди ж без навчальних посібників? Ми надішлемо їх вам прямо додому, надамо доступ до аудіоматеріалів, а разом з онлайн тренажером отримаєте потужний інструмент для ефективного вивчення мови Країни Вранішнього Сонця.

Зважилися? Скачайте безкоштовний пробний урок чи пройдіть тестове заняття онлайн, щоб переконатися, що наша методика працює. А потім скористайтесь знижкою – ціна на курс сьогодні знижена.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою -15%
 659 560 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка -25%
Повний комплект

Яких навичок і умінь набувають студенти

Уроки японської доступні для засвоєння з нуля, так що основні навички освоюватимете поступово, переходячи від простого до складнішого.

Вимова. Основи японської вимови ви подужаєте завдяки аудіо-урокам, начитаним носіями. Починайте прослуховування аудіозаписів відразу ж, щоб з перших кроків вимовляти звуки та літери коректно. Обов’язково повторюйте за диктором. Не пропускайте фонетику: для відпрацювання вимови дуже важливі всі процеси, пов’язані з відтворенням та сприйняттям звуків, з рухом органів артикуляції.

Розмовна мова. Розмовляти японською почнете відразу ж, після першого заняття. Спочатку це будуть найпростіші фрази та речення, які ускладните у міру опанування лексики та граматичного матеріалу. Головне, намагайтеся вимовляти слова вірно, чітко копіюючи звучання, артикуляцію диктора. Старайтесь правильно ставити наголос, чітко промовляйте слова. Лексика, засвоєна в курсі, дозволить легко спілкуватися на побутові теми, скласти резюме, презентацію, подорожувати, насолоджуватися переглядом фільмів та аніме в оригіналі.

Граматика. В рамках курсу розглянете базову граматику, необхідну для спілкування: дізнаєтесь, як складати ствердні та негативні речення, познайомитеся з часом, а також з усіма частинами мови та нюансами їх використання. У кількох розділах потренуєтесь, як правильно висловити прохання, бажання, дозволити чи заборонити будь-що, навчитеся висловлювати свою думку, розширите свої розмовні навички підрядними та складнопідрядними реченнями. Також попрацюєте з імовірним і наказовим способом, пасивним станом.

Читання та письмо. Складна писемність не стане перешкодою для оволодіння мистецтвом письма та читання. Ви освоїте складові абетки Хірагана та Катакана – саме з них почнете вчитися читати та писати. Намагайтеся вивчити ієрогліфи (кандзі), безпомилково їх прописуючи, адже іноді найменша похибка може призвести до спотворення сенсу.