Ваш код акції: 47328

Журналістика

На кого розрахований курс

Ви поставили перед собою мету стати професійним журналістом, віртуозно висвітлювати події, вміло брати інтерв’ю, писати репортажі? Вам несказанно пощастило: ви знайшли саме ті курси журналістики, що розкладуть по поличках таємниці жаданої професії й допоможуть набути практичних навичок.

Заняття будуть корисними для дорослих, і для підлітків, і для школярів. В ЄШКО немає ніяких вікових обмежень, кордонів або заборон. Навчання дистанційне: де б ви не жили, двері нашої школи журналістики завжди відкриті для вас.

Отже, давайте подивимося, кому стане в пригоді наш курс:

 • для всіх, хто хоче освоїти основи журналістики з нуля й отримати міцні знання у сфері медіакомунікацій, цифрової журналістики та блогінгу;
 • хто шукає способи підвищення кваліфікації в цій галузі;
 • хто планує заробляти написанням статей і хоче пройти курси копірайтингу;
 • хто збирається вести власний блог або сайт;
 • хто прагне майстерно проводити фото та відеознімання, освоїти сучасні монтажні програми, спецефекти.

Думаєте, з чого почати? Перш за все скачайте безкоштовний пробний урок онлайн, а потім приступайте до платного навчання, скориставшись запропонованою знижкою.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою -15%
 576 490 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка -25%
Повний комплект

Яких навичок і умінь набувають студенти курсу

Уроки журналістики, якими будете насолоджуватись вдома, стануть неабиякою підмогою для майбутньої професії. Кожен урок містить по 5-8 тем. Ми впевнені, ви легко освоїте їх самостійно, а наші викладачі заочно, онлайн, розставлять крапки над «і» та щедро поділяться своїм досвідом.

В першому уроці ви розберетеся з «підводними каменями» професії, потім познайомитесь із етикою роботи з джерелами інформації й з персонажами матеріалу, дізнаєтесь про етику взаємодії з колегами та зовнішнім світом. Але це тільки початок! Далі буде ще цікавіше:

 • Ви навчитесь шукати інформацію й грамотно її обробляти, працювати з базами даних, з архівами; з’ясуєте, як скласти власний архів та створити мережу контактів.
 • Ми навчимо вас творити в різноманітних жанрах, познайомимо з особливостями кожного з них: стилістикою, структурою та форматом. Окремою темою виведено підготовчий курс по зніманню та написанню репортажу, де ви навчитеся висвітлювати новини з місця подій, детально ознайомитеся з технікою роботи: як нічого не упустити, провести вдало діалог, на що звернути увагу.
 • Наступний урок присвячено підготовці до інтерв'ю. Ви дізнаєтесь про збір попередньої інформації, про підготовку питань; навчитеся, як поводитися під час бесіди, імпровізувати, уникати складних тем, як розговорити співрозмовника.
 • Перед вами відкриється маса можливостей: ви зможете стати коментатором, спортивним журналістом, писати аналітичні публікації та рецензії. Ваша майстерність дозволить створювати «дошкульні» заголовки, правильно організовувати огляди й публіцистичні статті.
 • На курсі ми розглянемо деталі відкриття редакції або ведення програми на телеканалі, продюсування телепроектів та багато іншого.
 • Окремий розділ присвячений навичкам фото й відеознімання. Ви станете віртуозом в обробці відзнятого матеріалу, його підготовці до друку, навчитесь оперувати різними способами монтажу в сучасних програмах.

Ознайомтеся з повною програмою курсу в безкоштовному пробному уроці. Качайте, знайомтеся з майбутньою професією та реєструйтесь на курс!