Ваш код акції: 48212

Масаж

На кого розрахований курс

Бажаєте освоїти різні техніки масажу з нуля? Перед вами оптимальний варіант: дистанційні курси масажу з отриманням сертифіката, як для початківців, так і для тих, хто хоче довести свої професійні навички до досконалості.

Наш курс можна назвати справжньою енциклопедією, самовчителем, який у короткий термін дозволить освоїти основи цієї шляхетної професії та познайомить із різними напрямками. Ви освоїте класичний, лікувальний, лімфодренажний, спортивний, оздоровчий, антицелюлітний, тайський, шведський масаж, а також шиатсу та су-джок. Окремим розділом виведено курс дитячого масажу.

Як бачите, пройти курси масажу без медичної освіти, не виходячи з дому і за короткий термін, цілком можливо! Сміливо записуйтесь на курс, якщо прагнете:

  • закінчити дистанційні курси масажистів з подальшим отриманням сертифіката;
  • працювати у б’юті сфері, закінчити повний загальний курс масажу, гідно заробляти;
  • навчитися правильно робити різні види масажу, у тому числі й для вагітних жінок, пройти навчання дитячому масажу та навчитися мануальним технікам;
  • оволодіти базовими знаннями й розширити перелік послуг;
  • відкрити масажний кабінет або салон.

Наша пропозиція збігається із вашими цілями? Значить, уроки масажу від ЄШКО для вас! Безкоштовний пробний урок допоможе визначитись. Качайте!

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою -10%
 576 518 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка -25%
Повний комплект

Які навички та умінння набувають студенти курсу?

Ви навчитеся правильно робити масаж, адже курс містить усі необхідні відомості для практичної діяльності. Насамперед, здобудете базові знання анатомії (скелет, суглоби, м’язи). Ви знатимете, на які ділянки, залежно від захворювання, варто впливати (а не хаотично розминати м’язи!).

Ви підкорите класичний масаж спини, грудей, живота, голови, опануєте дитячий масаж. Також ви ознайомитесь із тайським масажем, східним масажем шиацу, су-джок, шведським та сегментарним масажем… Курс містить відомості про те, як правильно масажувати обличчя і як позбутися целюліту шляхом впливу на проблемні ділянки шкіри.

Крім вищезазначеного, ви дізнаєтеся, як регулювати кров’яний тиск і запобігати застою лімфи в організмі. Окремий розділ присвячений основам лікувальної фізкультури, раціональному харчуванню. Також окремо наданы рекомендації щодо масажу для літніх людей…

Отже, менше витрат на навчання – більше користі. Опанувавши масаж, допомагатимете собі та своїм близьким. Також набудете умінь та навичок, щоб започаткувати власну справу, приміром, відкрити приватний масажний кабінет. Зауважимо, це курс масажу «з сертифікатом»: закінчивши навчання, ви отримаєте Свідоцтво, яке стане вам у пригоді під час влаштування на омріяну роботу.