Ваш код акції: 47328

Іспанська для початківців EXTRA + online

На кого розрахований курс

Вивчити іспанську легко. Головне - відійти від шаблонів та дати собі повну свободу. І такий привілей ви отримаєте на дистанційному курсі «Іспанська мова для початківців EXTRA».

Курс ідеально підійде для тих, хто вирішив почати «з нуля». Ми стартуємо з азів, поступово нарощуючи навантаження, ускладнюючи граматичні та лексичні «нововведення» Але і для тих, хто вже колись починав вивчати іспанську мову, розбирався з граматикою, робив прості вправи, буде, чим зайнятися. Ми пропонуємо:

  • чітко структуровані навчальні матеріали, в яких теорія тісно переплітається з практичними завданнями;
  • закріплення і відпрацювання теоретичного та практичного матеріалу на онлайн-тренажері. По суті ви вчите мову, граючи;
  • тренування правильної вимови з найперших хвилин.

Ми чекаємо і дорослих, і підлітків, незалежно від освіти та рівня підготовки. Уроки іспанської від ЄШКО з онлайн додатком - кращий вибір для тих, хто хоче провести час з користю, потренувати пам'ять, вивчаючи мови, познайомитися ближче з культурою і звичаями прекрасної Іспанії.

Просто зараз скачайте пробний безкоштовний урок, познайомтеся з формою і методикою викладу навчального матеріалу, концепцією побудови уроків, практичних завдань та граматичних вправ. Також доступний тестовий доступ до онлайн уроків. Ви потрапите в захопливий світ інтерактивного ігрового навчання. Спробуйте!

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою -15%
 659 560 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка -25%
Повний комплект

Які навички та вміння здобувають студенти

Вчити іспанську мову в ЄШКО ефективно й комфортно. Без великих витрат і надмірних зусиль ви освоїте:

Граматику. Ми почнемо з алфавіту, а далі познайомимося з самими часто вживаними іспанськими дієсловами, освоїмо займенники, в тому числі питальні, розберемося з часами, які закріпимо, роблячи численні вправи, навчимося відмінювати правильні й неправильні дієслова. Також розберемося з нюансами вживання пасивного стану, ступенями прикметників, навчимося правильно висловлювати думку, а також збагачувати мову вставними словами.

Лексику. Іспанську граматику щедро «присмачимо» сучасною лексикою, яка стане в пригоді й в повсякденному житті, і в подорожах, при здачі іспитів та навіть при влаштуванні на роботу. Запропоновані теми дуже актуальні, не містять архаїзмів та застарілих понять. Ви навчитеся підтримувати бесіду, висловлювати думку живою і зрозумілою мовою, розмірковувати про погоду, розповідати про себе, познайомитеся зі звичаями Іспанії, навчитеся складати резюме, проходити співбесіду й багато іншого.

Читання і письмо. Навчання іспанської в нашій школі включає також відпрацювання навичок читання і письма. Складання невеликих оповідань, читання цікавих текстів, діалогів і книг допоможуть відпрацювати ці вміння і надійно закріпити результат. Головне, системні тренування, чітке промовляння слів і виразів слідом за диктором, щоб «вловити» вимову з самого початку.

Вимову. Аудіозаписи начитані носіями мови, так що проблем з правильною вимовою не буде. Уважно слухайте, не соромтеся повторювати, чітко дотримуючись дикції викладача, імітуйте мелодику та ритміку - і ви відчуєте цю прекрасну мову «на смак». Також намагайтеся знайти собі приємні доповнення у вигляді пісень. Виспівуйте їх з улюбленими виконавцями, вдосконалюйте свою іспанську.

Розмовні навички. Численні вправи і записи діалогів, спілкування з віртуальним викладачем на онлайн-курсі, складання оповідань, есе, а також обговорювання вголос фраз та текстів за диктором допоможуть поліпшити розмовні навички. Не бійтеся говорити. Нехай спочатку це буде не ідеально, але крок за кроком ви відпрацюєте як швидкість мови, так і сприйняття на слух.

В кінці кожного уроку ви отримаєте можливість потренуватися і виконати комплекс вправ на повторення та закріплення пройденого матеріалу.