Ваш код акції: 48212

Карти Таро

На кого розрахований курс

Карти Таро – це не просто практика передбачень, але ціла система символів, відома з давніх-давен, яка передає колосальний досвід людської інтуїції та мислення.

Курси Таро ЄШКО допоможуть пізнати всі таємниці карт, дізнатися їх значення та тлумачення, познайомлять із різними способами ворожіння на Таро. Кожен урок ворожіння на Таро нашого курсу – інтенсивне заняття, в ході якого збагачуєтеся духовно, інтелектуально, а також отримуєте неоціненний досвід.

Бажаєте зануритися в цей дивовижний світ, познайомитися з символікою карт, з’ясувати, як правильно трактувати результати розкладу? Записуйтесь на курс для тарологів-початківців. Він створений для вас, якщо ви:

  • цікавитеся стародавньою системою образів та символів;
  • хочете розвивати образне, асоціативне мислення та інтуїцію, спостережливість;
  • шукаєте шляхи духовного розвитку та самопізнання;
  • прагнете розкрити свій внутрішній потенціал та розширити межі сприйняття світу;
  • цікавитеся таємницями пізнання світу та взаємозв’язками із Всесвітом.

Якщо вам все це цікаво, скачайте безкоштовний пробний урок, щоб почати навчання ворожінню на картах Таро.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою -10%
 659 593 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка -25%
Повний комплект

Яких навичок та умінь набувають студенти

Навчитися гадати на картах Таро нескладно: просто дотримуйтесь порад спеціалістів від уроку до уроку, скрупульозно виконуючи домашні та практичні завдання. З першого уроку почнете вивчати опис, символіку, структуру карт, читати поєднання карт Таро в розкладах, знайомитися зі значенням чисел і кольорів. Важливе значення має вибір колоди та підготовка до розкладу – цьому ми теж приділимо деякий час, щоб ворожіння було правдивим та ефективним.

Наш самовчитель розповість, як розкладати карти Таро від самих азів. Ви отримаєте 4 колоди карт і, відповідно, навчитеся ними користуватися. Це карти «Дзеркало Долі», карти Марії Ленорман, псевдоєгипетські Таро та гральні Таро.

В рамках курсу ви дізнаєтеся значення всіх 78 карт Таро, зрозумієте їх значення, навчитеся стимулювати та використовувати свою інтуїцію, спостережливість та пам’ять.

Ми пояснимо, як правильно ставити запитання, інтерпретувати карти. Адже від цього залежить успішність усього гадання. Окрім цього, познайомитеся з прикладами розкладів карт Старших та Молодших Арканів, дізнаєтесь, як робити розклади для пошуку людей та зниклих речей, розклади для закоханих, а також для аналізу характеру особистості.

Важливим буде до того ж безліч практичних робіт, завдяки яким закріпите пройдений матеріал та попрактикуєтеся в розкладах.