Ваш код акції: 48212

Туристичний бізнес

На кого розрахований курс

Бажаєте пройти курси менеджера з туризму? Пропонуємо вам дистанційні уроки від ЄШКО, на яких ви опануєте всі нюанси туристичного бізнесу. У 32 заняттях зібрано лише актуальну інформацію. Теорія тісто "переплітається" з практичними завданнями, які допоможуть освоїти куурс легко, з інтересом і відразу використовувати вивчене у своїй роботі.

Ми пропонуємо вам дистанційне навчання туризму за прийнятною вартістю і при цьому гарантуємо всебічну підтримку викладачем та нашою інформаційною службою.

Осягати науку ви зможете в будь-який зручний час і в атмосфері, яка вам приємна - ніякого дискомфорту, максимум корисної інформації і високий результат!

Скачайте безкоштовний пробний урок нашого курсу заочного навчання туризму та переконайтеся, наскільки ефективна та доступна методика.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою -10%
 518 466 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка -25%
Повний комплект

Яких навичок і умінь набувають студенти курсу?

Опанувавши курс менеджера з туризму, ви дізнаєтеся, що потрібно для започаткування власної справи: це може бути як невелике турагентство, так і велика туристична фірма – все залежить від вашого настрою і здібностей. Ви дізнаєтеся, як обирати приміщення, добирати персонал; як розв’язувати правові питання.

Особливості роботи ви опановуватимете на конкретних прикладах. Отже, у разі потреби ви завжди зможете скористатися готовими моделями, адже це не абстрактні, а реальні варіанти.

Ми пропонуємо вашій увазі слушні поради щодо роботи в 48 країнах (Білорусь та Казахстан, Росія та Україна, Туреччина, Греція, Кіпр та інші). Ви вирушите у віртуальну подорож 22 європейськими країнами, також відвідаєте Африку та Америку і, насамкінець, ознайомитеся з особливостями відпочинку в 15 азіатських країнах.

Визначні пам’ятки, особливості перебування туристів, вибір готелів, спірні питання, митні та візові нюанси, медичне обслуговування – ці та багато інших тем висвітлено у межах нашого курсу.