Ваш код акції: 45576

Дизайн та оформлення інтер’єру українською мовою

На кого розрахований курс

Зізнайтеся, як часто, відвідуючи друзів та знайомих, ви захоплювалися облаштуванням їхніх осель. На запитання, хто ж автор цього дива, завжди чули наступне: «Такий собі модний дизайнер, купу грошей витратили…». Тієї миті ви мріяли опинитися на місці цього дизайнера: цікава робота і до того ж гідна зарплата.

Курс ЄШКО «Дизайн та оформлення інтер’єру» спрямовано як на початківців, так і на тих, хто має естетичний смак і застосовує свої уміння та навички на практиці, але йому бракує певних знань.

Зауважимо, навчання дизайну інтер’єру – це не інтуїтивний пошук. Варто дотримуватися певних правил та законів, щоб створювати комфортний та красивий простір. Саме тому помиляються ті, котрі вважають, що запорукою успіху дизайнера є його «природжений естетичний смак». Насправді, не набувши практичних навичок, «природний геній» навряд чи створить шедевр.

Курси навчання дизайну ЄШКО розроблені таким чином, що, отримавши нову інформацію, студент відразу намагається застосувати її на практиці. Нічого зайвого – лише корисна інформація. Саме тому наші курси основ дизайну зацікавили багатьох людей. Крім того, наші досвідчені викладачі-практики розкриють деякі «супутні» таємниці, які стануть у пригоді дизайнеру.

Протягом курсу ви отримуватимете 16 навчальних журналів, кожний з яких містить по 2 уроки. Завдяки нашому безкоштовному пробному уроку ви визначите, чи відповідає курс вашим вимогам.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 488,24 415,00 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Які навички та уміння набувають студенти курсу

У курсі «Дизайн та оформлення інтер’єру» висвітлено базові питання (наприклад, як звести будинок від підмурку до даху; як установити перегородки тощо) та низка естетичних моментів (облаштування ванної; як добрати колір стін та покрівлі; як спланувати простір кухні, спальні). Ви дізнаєтеся, як облаштувати оселю для молодих людей і як дитячу кімнату зробити безпечною та затишною.

Опанувавши наші курси дизайну інтер’єру, ви навчитеся обирати оздоблювальні матеріали, правильно поєднувати елементи простору, зокрема, розташовувати меблі з художнім смаком (це дуже важливо). Ви зрозумієте, як раціонально використовувати наявний простір, як зробити кожну кімнату зручною та функціональною.

Ви навчитеся не лише створювати оригінальний дизайн, а й дізнаєтеся про матеріали, за допомогою яких можна оздобити приміщення та оформити інтер’єр будь-якої оселі (упевнені, знайомі звертатимуться до вас по допомогу). Ви ознайомитеся з видами текстилю (килими, паласи, драпірування, штори тощо); дізнаєтеся, які існують сучасні меблі і як їх обирати для різних приміщень; отримаєте інформацію про особливості освітлення.

Завершивши навчання, ви отримаєте Свідоцтво ЄШКО і працюватимете на ниві дизайну інтер’єру.