Ваш код акції: 43516

Англійська для початківців EXTRA українською мовою + online

На кого розраховано курс

Ваш час надто дорого коштує аби витрачати його на навчання з репетитором, або відвідини групових занять? До того ж ви не дуже налаштовані на спілкування із початківцями різного віку в одній аудиторії, і, водночас, негативно сприймаєте суху граматику, викладену на сторінках самовчителя? Пропонуємо «золоту середину» – курс ЄШКО «Англійська для початківців EXTRA + online». Причому, зовсім не важливо – чи то ви вперше чуєте англійську вимову і з нуля вивчаєте алфавіт, чи то просто вирішили поновити свою базу знань. Якісне повторення ще нікому не завадило. Тим більше, ми пропонуємо демократичний, суто європейський і дуже зручний спосіб навчання в інтерактивному форматі. До ваших послуг, як мінімум, два його варіанти – друкована і онлайн версії. За будь-якою формою ви отримаєте цікавий і зручний ігровий підхід до викладення матеріалу. На допомогу завжди прийде персональний викладач. Виконані вправи ви зможете надсилати для перевірки просто зі свого комп’ютера.

Ви все ще вагаєтесь і не вірите наскільки реально вивчити англійську вдома з нуля? Наша порада – не лякайте себе думками про нудний учбовий процес. Англійська для початківців EXTRA від ЄШКО – це театр повсякденних ситуацій, збірки цікавих кросвордів та психологічних тестів, а також, аудіозаписи дикторів – носіїв мови, які щодня ненав’язливо вчитимуть вас правильній вимові.

Тож, до вашої уваги – зелена стрілка під текстом. Скачайте пробний урок і переконайтеся на власні очі!
Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 535,29 455,00 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Яких навичок та умінь набувають студенти курсу

  • ГраматикаЧаси дієслів, артиклі та частини мови в картинках! Уявили? Мабуть, ваша уява вже трохи розподілила по полицях складний апарат англійської мови. Яскраві ілюстрації і влучні асоціації перетворюють навчання англійській мові у кольорову та захопливу гру, наче то не уроки англійської, а мультимедійні семінари з історії мистецтв. Таким чином, ЄШКО допомагає своїм студентам позбутися стереотипу сухого лінгвістичного тлумачення матеріалу, яке встановлює жорсткий бар’єр між навчанням і розвагою. А розваги, як відомо, захоплюють і врізаються в пам’ять легко і назавжди.
  • Розмовні навичкиВсе розумію, а сказати не можу. Адже, можна на «відмінно» завчити граматику і не вимовити вголос ні слова. Чи то від сорому, чи то від банальної нестачі словарного запасу. Граматика вибудовує схему речень, а ваша пам’ять має заповнювати мовні формули живими словами. Звісно, можна читати словник по літері на день, а можна 30 хвилин «пограти в театр» на сцені «англійська онлайн українською» від ЄШКО, і, вже без проблем, описати чистою англійською будь-яку життєву ситуацію. Оскара вам, звісно, не дадуть, але роль вивчите на відмінно, разом із купою англійських слів.
  • Вимова«Біг, біг, та не встиг» – кажуть іноді про аматорів, які намагаються «підспівати» англомовним виконавцям улюблених пісень. Співучий україномовний речовий апарат розтягує щільну англійську, як іриску. Ліки від такого розмовного каліцтва – уроки англійської онлайн і аудіододатки із записами вимови від справжніх дикторів – носіїв мови. Слухати їх можна, як улюблені хіти, тільки «підспівувати» правильно, а не так, як чуєш в караоке. Розбираючи кожне слово, повторюючи його багато разів подумки і вголос, ви швидко опануєте суто англійській темп мовлення і вже не зможете спокійно слухати іншомовні «переспіви» вітчизняної естради, як відомі музиканти - фальшиві ноти.
  • Читання і письмоІ нарешті, найскладніше після граматики, читання та письмо, ви опануєте через кросворди та психологічні тести. Ніхто не вимагатиме від вас виконання спринтерських нормативів на техніку читання. Ви просто, в якийсь момент, автоматично «натиснете на газ», перечитуючи повідомлення від своїх друзів та викладачів з Кампусу, або просто швидше забажаєте дізнатися свій тип характеру та поради у виборі другої половинки від психолога. Насправді, це й буде комплексний результат навчання за програмою ЄШКО курс «Англійської мови для початківців Extra + online». Просто, цікаво, зі смаком.