Ваш код акції: 45576

Англійська для початківців EXTRA українською мовою + online

На кого розрахований курс

Ми змінемо ваше уявлення про те, як вивчати мову. А головне, про те, як її вивчити. Зверніть увагу на курси англійської онлайн для початківців і подружіться з найпопулярнішою мовою світу.

Отже, годі витрачати час і гроші на дорогу. Вибирайте інтернет курс і отримуйте знання в комфортній обстановці, без надмірних зусиль й зайвого часу.

Ви отримаєте все, що необхідно для ефективного вивчення:

  • навчальні матеріали з різноманітними діалогами та вправами для закріплення нових слів та правил. Тренуйтесь, розважаючись;

  • аудіоматеріали, які ви завжди можете закачати на улюблений гаджет, щоб удосконалювати вимову там, де є час і натхнення;

  • курс англійської мови онлайн для початківців, який підійде для дорослих і підлітків. Це прекрасний тренажер для тренування розмовних навичок і вивчення граматичних правил. Ви вчите англійську, граючи, і водночас проходите прискорений курс з натхненням і азартом.

Ви самі вибираєте графік занять та швидкість навчання. Тож до вашої уваги як інтенсивний курс англійської мови, так і уповільнений темп. Початківцям рекомендуємо приділяти заняттям 20-30 хвилин на день, займаючись у звичайному ритмі. А для тих, для кого англійська не в новинку, але потрібно освіжити в пам’яті слова та правила, цілком підійде експрес-курс.

Посилання для реєстрації на безкоштовне тестове заняття на відео курсі англійської мови для початківців – нижче. А якщо залишилися сумніви, скачайте пробний урок.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 605,89 515,01 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Яких навичок та умінь набувають студенти курсу

  • ГраматикаЧаси дієслів, артиклі та частини мови в картинках! Уявили? Мабуть, ваша уява вже трохи розподілила по полицях складний апарат англійської мови. Яскраві ілюстрації і влучні асоціації перетворюють навчання англійській мові у кольорову та захопливу гру, наче то не уроки англійської, а мультимедійні семінари з історії мистецтв. Таким чином, ЄШКО допомагає своїм студентам позбутися стереотипу сухого лінгвістичного тлумачення матеріалу, яке встановлює жорсткий бар’єр між навчанням і розвагою. А розваги, як відомо, захоплюють і врізаються в пам’ять легко і назавжди.
  • Розмовні навичкиВсе розумію, а сказати не можу. Адже, можна на «відмінно» завчити граматику і не вимовити вголос ні слова. Чи то від сорому, чи то від банальної нестачі словарного запасу. Граматика вибудовує схему речень, а ваша пам’ять має заповнювати мовні формули живими словами. Звісно, можна читати словник по літері на день, а можна 30 хвилин «пограти в театр» на сцені «англійська онлайн українською» від ЄШКО, і, вже без проблем, описати чистою англійською будь-яку життєву ситуацію. Оскара вам, звісно, не дадуть, але роль вивчите на відмінно, разом із купою англійських слів.
  • Вимова«Біг, біг, та не встиг» – кажуть іноді про аматорів, які намагаються «підспівати» англомовним виконавцям улюблених пісень. Співучий україномовний речовий апарат розтягує щільну англійську, як іриску. Ліки від такого розмовного каліцтва – уроки англійської онлайн і аудіододатки із записами вимови від справжніх дикторів – носіїв мови. Слухати їх можна, як улюблені хіти, тільки «підспівувати» правильно, а не так, як чуєш в караоке. Розбираючи кожне слово, повторюючи його багато разів подумки і вголос, ви швидко опануєте суто англійській темп мовлення і вже не зможете спокійно слухати іншомовні «переспіви» вітчизняної естради, як відомі музиканти - фальшиві ноти.
  • Читання і письмоІ нарешті, найскладніше після граматики, читання та письмо, ви опануєте через кросворди та психологічні тести. Ніхто не вимагатиме від вас виконання спринтерських нормативів на техніку читання. Ви просто, в якийсь момент, автоматично «натиснете на газ», перечитуючи повідомлення від своїх друзів та викладачів з Кампусу, або просто швидше забажаєте дізнатися свій тип характеру та поради у виборі другої половинки від психолога. Насправді, це й буде комплексний результат навчання за програмою ЄШКО курс «Англійської мови для початківців Extra + online». Просто, цікаво, зі смаком.

Відео-огляд курсу Англійська для початківців EXTRA українською мовою + online