Ваш код акції: 45576

Англійська для дітей українською мовою + online

На кого розрахований курс

Курс ЄШКО «Англійська для дітей» кілька років поспіль тримається у рейтингу найпопулярніших. Наша інформаційна лінія отримує велику кількість дзвінків від батьків з різних куточків країни, які переймаються проблемою, як навчити дитину англійської мови. Зазвичай це тато або мама, які розуміють, що їхня дитина не встигає засвоювати навчальний матеріал з англійської у школі, і намагаються допомогти їй у домашніх умовах.

Дехто просто бажає, аби його дитина розпочала вивчення англійської від самого дитинства й пішла до школи із достатнім рівнем початкових знань. Адже далеко не в кожному дитячому садочку є група з вивчення іноземної мови. Та вже ніде правди діти, у деяких віддалених районах навіть у школах спостерігається гострий дефіцит викладачів-«іноземців». Ще більше бракує фахівців, які готові донести науку до дитини. А вартість послуг особистого репетитора зазвичай «кусаються».

Ми ретельно проаналізували прохання наших клієнтів і дійшли висновку, що їх цікавить такий курс англійської мови для дітей, під час вивчення якого вони також матимуть змогу брати активну участь в освітньому процесі: перевіряти домашні завдання малюка, роз’яснювати складні моменти, а, можливо, навіть вчити англійську разом. Адже ваша дитина не в змозі самостійно організувати процес навчання. І батьки, як ніхто інший, можуть у цьому допомогти.

Таким чином народився новий навчальний курс ЄШКО «Англійська для дітей». Це не лише уроки англійської мови для дітей, але й досить докладний матеріал для домашніх викладачів – батьків, бабусь і дідусів, старших братів і сестер.

Отже, скачуйте пробний урок і докладніше дізнайтеся про його структуру.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 558,83 475,01 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Які навички та вміння здобувають студенти курсу

Однією з найважливіших переваг нашого курсу є те, що його розробляли, зважаючи як на відомі західні методики, так і на найкращі вітчизняні традиції викладання іноземної мови. Охоплено всі аспекти мови: читання, письмо, спілкування, граматика, вимова.

  • ВимоваРазом з навчальними матеріалами ви отримаєте аудіозаписи з англійською вимовою. Крім того, матеріали укомплектовані транскрипцією. Повторюючи іноземні звуки й слова за професійним диктором, дитина одразу вчиться говорити правильно. Вмикайте записи якомога частіше, аби дитина слухала, як саме вимовляються незнайомі звуки, слова, вирази, а потім сама намагалася повторювати почуте, імітуючи диктора. Варто зауважити, що в дитинстві мовленнєвий апарат дитини досить рухливий. Йому під силу засвоїти найскладніші звуки. Молодший шкільний вік – найкращий період для формування якісної вимови. Не перенавантажена пам’ять малюка здатна без проблем засвоювати досить великі обсяги інформації.
  • Читання й письмоЧитати та писати у 6-річному віці більшість дітей вже вміють, але тільки рідною мовою. Одночасно опанувати правопис латинських літер хіба що трошки складніше. ЄШКО навчить вашу дитину початкових навичок англійського письма й читання. Навички розвиваються та закріплюються під час виконання цікавих практичних вправ (наприклад, дитині пропонують розв’язати кросворд або написати листа другу). Повірте, чим раніше дитина навчиться сприймати англійські літери, тим легше вона подолає психологічний бар’єр між рідною та іноземною мовами.
  • Розмовні навичкиЗ перших сторінок навчального журналу «Англійська для дітей» дитина не просто занурюється в матеріал, а заохочується до цікавої гри й перетворюється на її активного учасника. Герої курсу Джон, Елайза та їхні друзі допоможуть юному студентові опанувати матеріал легко й цікаво. Активно «спілкуючись» з героями курсу протягом всього навчання, підтримуючи діалоги і відповідаючи на запитання, дитина постійно розвиває свої розмовні навички, поповнює словниковий запас і вчиться правильно будувати фрази.
  • ГраматикаОсновні правила англійської граматики подаються у контексті цікавих діалогів героїв курсу. Уроки розраховані на короткі, але щоденні заняття. Вони містять багато веселих діалогів, кросвордів та інших вправ. Спробуйте розпочати заняття зі своєю дитиною, пройдіть хоча б один урок, і ви побачите, наскільки легко вона його опанує. Працюйте з малюком щодня, але головне – не підганяйте, аби не відбити бажання до навчання. Повірте, дитина ще встигне усього навчитися.

Перед нами досить часто ставлять питання, однозначну відповідь на яке дати досить складно: коли потрібно починати вивчення англійської мови дитиною. Відповідь завжди індивідуальна. Адже діти розвиваються по-різному. Одна дитина «хапає все на льоту», інша має певні проблемі у вимові звуків навіть рідною мовою. Батьки мають відповідально підійти до вирішення цього питання, аби, з одного боку, не спізнитися і не згаяти дорогоцінний час, коли дитина відкрита для веселих занять, а з іншого боку – не нашкодити дитині зайвими вимогами, які можуть зіпсувати бажання вчитися.

«Англійська для дітей» може стати гарним приводом для спільних занять, які принесуть не тільки радість і сміх, а й величезну користь! Ми бажаємо вам цікаво проводити час з вашим малюком і курсом ЄШКО «Англійська для дітей». Після закінчення навчання дитина отримає свідоцтво ЄШКО.

Відео-огляд курсу Англійська для дітей українською мовою + online