Ваш код акції: 33264
ЕШКО-Украина

Англійська для дітей-1 українською мовою

Для кого призначений курс

Що робити, коли ви плануєте, наприклад, віддавати свою дитину в школу з поглибленим вивченням англійської, а часу на те, щоб підготуватися, обмаль? Або ви розумієте, що у «звичайній» школі англійську вчать поверхово, а дитині у майбутньому потрібно буде більш якісне знання мови? Курси англійської мови? Можливо, але чи будуть вони дитині цікаві? Адже є багато прикладів, коли після декількох занять дитина «ставила хрест» на тих курсах, бо не розуміла нічого, що там викладають (занадто важкі тези, яке ж може бути навчання)...

Саме тому потрібно шукати для дітей адаптоване вивчення англійської мови. Але й в цьому випадку важливо тримати баланс, бо, якщо там взагалі немає інформації, то навіщо ж вони потрібні?.. Таким чином, матеріал треба знайти корисний (інформаційно насичений), але водночас і легкий в роботі – для дітей це важливо.

Та хіба ж є таке «диво»: ефективні курси англійської для дітей та ще й цікаво написані? ЄШКО пропонує вам обрати англійську мову, яка створена саме для дітей. Тут все передбачено до дрібниць. З перших сторінок маленький учень ніби занурюється в цікаву гру, при цьому насправді отримує величезний обсяг знань. Для занять вам надається 18 учбових журналів (36 уроків) і 18 додатків з відповідями (для самостійної роботи), плюс аудіодиски.

Уроки побудовані логічно, структуровані правильно, саме тому завжди цікаво, «що ж буде далі», і це гарантовано страхує від того, що посеред навчання дитині стане сумно і вона його залишить.

Щоб переконатися в тому, що курс «Англійська для дітей-1» вам підійде, скачайте прямо зараз безкоштовно наш пробний урок.
Завантажити безкоштовний пробний урок!
Ціна зі знижкою 15%
 273,75 232,69 грн./мiс.
Щомісячне навчання

Які навики й уміння отримують студенти курсу

  • ГраматикаГраматичні правила засвоюються під час «участі» дитини в діалогах героїв курсу та роботи з цікавими текстами, а також через самостійнi переклади з англійської на українську і навпаки. Що таке особовий займенник, дієслово to be і його відмінювання; присудки am, is, are; якими мають бути закінчення іменників в множині – це лише деякі теми курсу...
  • ВимоваВивчення англійської для дітей – це й формування в дитини правильної вимови. Тому разом з учбовими журналами ви отримуєте і 18 СD-дисків з англійською мовою. Тобто, у дитини завжди буде можливість почути, як правильно вимовляється те чи інше слово. Крім того, курс забезпечений транскрипцією. Окремі ж (складні) випадки розглядаються особливо: наприклад, вимовлення буквосполучення th. Наголошений склад у транскрипції завжди виділено жирним шрифтом.
  • Розмовні навикиДуже важливим для дітей є й те, що під час уроків англійської мови, які ми вам пропонуємо, вони активно «спілкуються». Тобто, «підтримуючи» діалоги з героями курсу, студент постійно вдосконалює словниковий запас. Наприклад, взявши участь у сімейній розмові батьків та їх сина, дитина дізнається багато нових слів та словосполучень. А поряд, на картинці, ми бачимо, хто ці люди та що саме вони говорять... Такий наочний спосіб засвоєння нового матеріалу є ефективним. Запам'ятати все, що ти не тільки читаєш, але й бачиш, дуже легко!
  • Читання і письмоКурси англійської мови, які ми вам пропонуємо для дітей, передбачають можливість навчитися читати і писати. Під час виконання цікавих вправ, перекладів, розв’язування кросвордів ці навики постійно вдосконалюються. Але головне, що дитина запам’ятовує матеріал, бо, якщо ти самостійно напишеш, наприклад, заяву про вступ до молодіжного клубу чи ще щось подібне, легко вивчиш правопис. Життєві ситуації та участь в них – одна з головних особливостей курсу, і саме це дає гарний результат під час навчання.
Отже, не треба більше шукати адаптовані курси англійської для дитини чи намагатися самостійно переказувати дитині матеріал з іноземної. Вчимо англійську для дітей разом з ЄШКО! Це швидко та якісно. До того ж, після успішного закінчення курсу дитина отримує Свідоцтво ЄШКО. Це теж треба враховувати, бо наявність документу відкриває добрі перспективи перед тим, хто його має.