Ваш код акції: 45576

Готуємо дитину до школи українською мовою

На кого розрахований курс

Чи потрібно готуватися до школи? Для одних батьків це другорядне питання, а для інших – першочергове і, більш того, перетворюється на проблему. Гірше, якщо дитина вже пішла до школи і відчула на собі всі труднощі, пов’язані з новими вимогами до себе.

Отже, варто приділяти дитині достатньо уваги і подбати про те, щоб у нових умовах вона почувалася впевнено. Що потрібно для цього? Заохотити дитину до навчання, навчити її спілкуватися і співіснувати в колективі.

Існує багато посібників, що висвітлюють тему, як підготувати дитину до школи. Втім, не поспішайте обирати перший-ліпший.

Пропонуємо вашій увазі курс ЄШКО з підготовки дитини до занять у школі. Це спеціально розроблений курс, що складається з 24 навчальних журналів та 2 аудіододатків (завжди доступні для прослуховування в особистому кабінеті студента, за бажанням висилаються в форматі СВ). Ви з дитиною навчатиметеся дистанційно. Вам не доведеться групувати матеріал за темами і шукати окремо практикуми – навчальні журнали містять і теорію, і практику. Нічого зайвого – лише корисна і змістовна інформація.

Ви отримуватимете два журнали в кожній посилці: один – для дорослих (план навчання, практичні рекомендації), другий – для дітей (робочий зошит). Письмові вправи, які виконуватиме дитина, ви надсилатимете своєму особистому викладачу на перевірку. У разі потреби ви можете йому зателефонувати і поставити запитання.

Потрібно приділяти урокам із підготовки дошкільника не більше півгодини на день. За цей час дитина здобуде нових знань і не почуватиметься втомленою. Навчання силоміць не матиме ефекту. Повірте, цього часу буде цілком достатньо!

Посібник стане у пригоді не лише мудрим татам і мамам, а й педагогам, вихователям – всім тим, хто працює з дітьми і прагне досягти успіхів на цій ниві. Опанувавши курс, ви здобудете необхідних знань із підготовки майбутніх першокласників до школи.

Скачайте пробний урок курсу і переконайтеся, що він відповідає вашим вимогам.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 529,42 450,01 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Яких навичок і умінь набуває дитина, яка опановує курс?

Отже, готуємося до школи! Які теми опанує дитина і чому навчиться? Насамперед, вона рахуватиме від 1 до 5, порівнюватиме предмети, знаходитиме слова, що мають однакове значення, але різне звучання, матиме уявлення про переносне значення слів, фразеологічні звороти. Читаючи спеціально підібрані уривки з казок, дитячих оповідань, дитина навчиться визначати такі слова, розумітиме їхнє значення і правильно вживатиме їх у контексті.

Ваша дитина разом із вами зробить перші кроки в малюванні: матиме уявлення про пропорції зображуваних предметів, кольори, а також дізнається, які існують малюнки.

У межах курсу передбачено програму з англійської мови (ці уроки супроводжуються аудіозаписами). Отже, вивчення іноземної мови в школі не викликатиме труднощів.

Практикуми, що увійшли до курсу, покликані розвинути навички самостійності, логічного мислення, спілкування. Усі завдання подані в контекстах життєвих ситуацій, тому матеріал засвоюється швидко і невимушено. Наприклад, малюкові запропонують допомогти вам обрати продукти для салату. Чим відрізняються помідор, огірок, перець, цибуля? Що відповість дитина? На що вона зверне увагу?

Отже, опанувавши наш курс, ви з упевненістю зможете сказати, що ваша дитина підготовлена до школи: вона здобула базових знань, тому матиме великі шанси стати відмінником у школі. Хіба не це найважливіше як для неї, так і для вас, батьків, на цьому етапі життя?

Завершивши навчання, ви отримаєте Свідоцтво ЄШКО.