Ваш код акції: 45576

Польська для початківців українською мовою + online

На кого розрахований курс

Польські університети запрошують на навчання? Ви маєте змогу зменшити вартість контракту. Для цього лише потрібно вивчити польську мову. Навіть якщо ви щирий українець, який добре розуміє польську на ринку або в магазині, не варто переоцінювати свій рівень володіння нею. Адже у вищих навчальних закладах вимоги зовсім інші, ніж у побуті.

Вільно вивчати дисципліни за польськими підручниками можна лише після опанування мови як слід, з усіма граматичними правилами, винятками й формуванням достатнього словникового запасу. Крім того, навряд чи у ваших планах обмежитися роками навчання й не спробувати свої сили на європейському ринку праці. Адже саме Польща стала для українців майже другою батьківщиною і не те що вікном, а зручними, широкими дверима до Старого Світу.

Програмісти, дизайнери, лікарі – усі ці професії цілком доступні вам для підкорення й мають попит за кордоном. Так, мільйони мешканців Західної України десятиріччями працюють на теренах нашої західної сусідки, але почасти це робота некваліфікована, яка хоч і не вимагає навчання, проте й не вражає перспективами. Тож, якщо своє кар’єрне зростання ви бачите набагато вище від мінімальної зарплати, ласкаво просимо до ЄШКО на курс «Польська мова для початківців + online».

Вчитися за нашою методикою не складніше, ніж просто набиратися польських слів у природньому мовному середовищі. Вдало структуровані уроки, якісно підібрані практичні вправи на закріплення матеріалу, аудіозаписи з носіями правильної польської вимови, курс польської в онлайн-версії й підтримка кваліфікованих викладачів – допоможуть вам у найкоротший термін відкрити для себе польську мову у її літературному різнобарв’ї. До того ж дистанційне навчання в ЄШКО аж ніяк не вплине на ваш щільний графік навчання або роботи. Достатньо 20–30 хвилин на день приділити підручникам або прослуховуванню аудіододатків, і польську для початківців ви опануєте згідно з графіком.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 605,89 515,01 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Які навички й вміння здобудуть студенти

  • ГраматикаЗавдання навчальної методики ЄШКО – сформувати у вашій свідомості зрозумілу й прозору систему мови. У випадку із уроками польської мови це дуже просто. Від вас не вимагатимуть ніякого запам’ятовування складних правил або конструкцій. Елементи польської граматики під час уроків і практичних занять вплітатимуться у міцний килим самі по собі, у контексті цікавих тем і вправ, а онлайн-версія курсу допоможе вивчити граматику просто граючись!
  • Читання й письмоВам варто лише навчитися відтворювати на письмі основні особливості польської вимови, розбирати по літерах складні звуки й накопичити мінімальний словниковий запас. Граматичні конструкції і принципи побудови речень і словосполучень встигнуть за цим процесом в онлайн-режимі. Адже дозовані порції польської граматики ви будете отримувати у кожному уроці.
  • Розмовні навичкиВчити польську мову для початківців із самовчителем ЄШКО ви будете зі швидкістю до 300 слів за один урок. Ніяка втома вам не загрожує, адже різниця між українською та польською мовою настільки мала, що дуже швидко стане просто непомітною. Насправді головна відмінність – латиниця. Решта – майже діалектологічні розбіжності.
  • ВимоваНайскладніше у польській мові – опанувати шиплячі звуки й звикнути до манери наголосу. Ці секрети без проблем розкриють аудіозаписи з носіями мови. Вам варто тільки слухати й повторювати фрази кілька разів на день, аби допомогти власному артикуляційному апарату звикнути до манери мовлення.

Відео-огляд курсу Польська для початківців українською мовою + online