Ваш код акції: 33264
ЕШКО-Украина

Польська для початківців українською мовою

На кого розраховано курс

Ви замислилися про необхідність вивчення польської мови і захотіли в найкоротший термін знайти якісні навчальні посібники? А ще вам напевно хотілося б, щоб ваше навчання було «під наглядом» фахівця з польської? Так, це не аби яке питання! Ще більш складнішою може стати спроба знайти дистанційні уроки польської мови. Але у нас є доволі цікава пропозиція для Вас! Зверніть увагу на курс ЄШКО «Польська для початківців». Він розроблений за ефективною методикою, що перевірена часом, і повністю виправдовує довіру наших студентів.
Добре підібраний матеріал, логічно вибудувана система уроків (саме для початківців) дозволяють кожному студенту отримати бажаний результат незалежно від віку. Говорити польською ви почнете вже після перших занять. Цікаво?
Скачайте безкоштовний пробний урок курсу і переконайтеся в тому, що наші матеріали – саме для вас.
Завантажити безкоштовний пробний урок!
Ціна зі знижкою 15%
 298,75 253,94 грн./мiс.
Щомісячне навчання

Навички і уміння, що набувають студенти курсу

  • ГраматикаДо курсу польської мови, який ми вам пропонуємо, входять збірники вправ, що дозволяють якісно відпрацьовувати граматичні навички. Матеріал дає можливість навчатися із задоволенням: кожне правило ілюструють практичні життєві приклади, і немає нічого простішого, ніж їх запам’ятати.
  • ВимоваНавчання польської мови – це, насамперед, прагнення виробити правильну вимову. Погодьтеся, красива правильна вимова завжди є «обличчям» співрозмовника. Слухаючи ж вимову польських дикторів, ви швидко зможете скорегувати свої навички і навчитися вимовляти слова правильно. Для цього наші уроки польської містять аудіододаток: 20 CD в форматі MP3.
  • Розмовні навичкиВивчення польської мови за методикою ЄШКО – це гарантія успішного навчання. Пориньте у різноманітні життєві ситуації героїв нашого курсу і ви зможете з легкістю вивчати декілька десятків нових слів на день! Обід в ресторані, відвідування лікаря, шопінг, замовлення квитків, планування ділових зустрічей...– усі ці теми напевне стануть вам у нагоді, коли ви будете перебувати у Польщі, або будь-де спілкуватися з поляками. Нові слова сприйматимуться в контексті, що набагато підвищує ефективність їх довготривалого запам’ятовування та гарантує правильне вживання у відповідних ситуаціях.
  • Читання і письмоЗапропоновані уроки польської містять письмові домашні завдання. Тож ви навчитеся не лише читати, але й писати. Комплексне вивчення курсу дозволить закріпити набуті навички, поповнити знання і отримати якісний рівень володіння польською мовою.
З ЄШКО ви навчатиметеся в комфортних умовах вашої оселі і опануєте польську мову, приділяючи заняттям лише півгодини на день. Після закінчення курсу ви отримаєте Свідоцтво ЄШКО.