Ваш код акції: 43516

Курси ЄШКО

Мовні курси

Англійська для початківців EXTRA + online

Курс «Англійська для початківців Екстра» базується на дуже популярній сьогодні концепції Edutainment (освіта + розвага), що дозволяє зробити процес навчання максимально захоплюючим, різноманітним й ефективним і перетворити його у своєрідну комунікативну гру.

У курсі англійської представлено велику кількість кольорових ілюстрацій, що активізують різні канали сприйняття й забезпечують найбільш ефективне засвоєння матеріалу. Курс відрізняється інтенсивною подачею як лексичного, так і граматичного матеріалу, а численні діалоги героїв курсу, що прив'язані до повсякденних комунікативних ситуацій, створюють ефект занурення в мовне середовище.

Крім того, у курсі пропонуються найрізноманітніші завдання й вправи, що дозволяють відробити всі чотири мовних навички (читання, аудіювання, говоріння й письмо): кросворди, робота з ілюстративним матеріалом, прослуховування сучасних пісень, психологічні тести, картографія й т.д.

Англійська для початківців

Попередні знання не потрібні!

Курс англійської призначений для тих, хто ніколи не вивчав англійської мови раніше, а також для тих, хто має потребу у поновленні забутих знань. Він познайомить Вас з основними правилами англійської граматики, які Ви зможете закріпити за спеціально розробленими вправами для розвитку розмовних навичок і сприйняття мовлення на слух. Граматичні правила представлені в курсах англійської у мінімально необхідному обсязі, новий матеріал уводиться поступово, невеликими частинами.
Показати 40 інших курсів з категорії Мовні курси >>
Дизайн та мистецтво

Дизайн та оформлення інтер’єру

Очевидно, що дім повинен бути красивим не тільки зовні, а й внутрішньо. Це місце нашого душевного комфорту. Як зробити так, щоб житло повністю відповідало потребам, смакам та індивідуальності господаря? Цьому Вас навчать матеріали нашого курсу "Дизайн та оформлення інтер’єру". Ви зможете професійно підходити до рішення таких питань, як вибір оздоблювальних матеріалів, розробка інтер’єру, розстановка меблів та розміщення декоративних елементів. Ви узнаєте, як раціонально використовувати наявну площу, як зробити кожну кімнату зручною та функціональною. Ви будете впевнено орієнтуватися в нахлинувшому на нас розмаїтті фарб, об’ємів, панелів.

Курс крою та шиття

На кого розрахований курс

Курс, у першу чергу, адресовано тим, хто дійсно хоче опанувати мистецтво крою і шиття, розуміючи при цьому, навіщо потрібні ці знання. Адже буває так, що тільки-но записалися на дорогий курс крою та шиття – й кидаємо навчання, тому що передумали або немає часу. Аж раптом потрібно «підкорегувати» сукню або терміново створити собі святкове вбрання, якого немає у магазині й на ринку, а знань і вмінь бракує! Що робити у такій ситуації? Звісно, вчитися далі! І, головне, знайти якісний підручник.

Ідеальний варіант у цьому разі – курси крою й шиття для початківців від ЄШКО. Якщо ви вже вмієте розрізнювати види швів і обирати тканину, він буде додатковим плюсом для навчального процесу. Але навіть якщо ви ніколи не мали справи з тканиною й голкою, і тільки зараз вам спало на думку «придивитися» до існуючих курсів; а також, якщо ви шукаєте інформацію про курси крою і шиття – можливо, саме наша пропозиція стане вам у пригоді

Ми пропонуємо зареєструватися на недорогий курс навчання, який гарантує стовідсотковий результат. Не вірите, що таке може бути?

По-перше, ми гарантуємо, що нашої школи крою ви не залишите на півдорозі. Адже тут цікаво вчитися навіть будь-кому, навіть тим,у кого завжди не вистачає часу або сил.

Матеріали курсу досить доступні й цікаві, надають лише потрібні знання, зрозумілі навіть абсолютним початківцям, які жодного разу в житті не тримали в руках ножиці й ніколи нічого не кроїли. Девіз ЄШКО: менше теорії – більше практики! Крок за кроком опановуючи цю корисну науку, ви з кожним уроком будете відчувати зростання власного професіоналізму.

По-друге, як і у звичайній школі, після занять ви будете виконувати домашні завдання. За умов дистанційного навчання наш самовчитель крою і шиття надає можливість ставити запитання й отримувати поради з будь-яких незрозумілих моментів курсу від особистого викладача, якого закріплюють за кожним студентом ЄШКО. Початківцям і тим, хто опановує мистецтво шиття вперше, така «жива» підтримка особливо корисна. Адже дійсно, процес крою може викликати у новачків певні непорозуміння.

Пропонуємо завантажити наш пробний урок і з’ясувати, чи підходить така манера викладання саме вам.


Показати 8 інших курсів з категорії Дизайн та мистецтво >>
Краса та здоров’я

Майстер манікюру та педикюру

На кого розрахований курс

Нафарбовані і доглянуті нігті на руках і ногах – це природно для будь-якої жінки. Навіть якщо немає часу на відвідування салону, вона все одно намагається «бути у формі». Втім, не кожна представниця прекрасної половини людства знає, як зробити педикюр вдома і як правильно робити манікюр без шкоди для здоров’я.

ЄШКО пропонує курс манікюру та педикюру як для початківців, так і для тих, хто вже намагався опанувати це мистецтво і навіть уже набув певних умінь та навичок.

Це дистанційні заняття, які дозволяють за короткий час опанувати багато матеріалу, причому йдеться про ефективне навчання. Скачайте просто зараз безкоштовний пробний урок курсу і переконайтеся, що він відповідає вашим вимогам.

Візажист-стиліст

На кого розрахований курс

Як часто вам доводиться зустрічати жінок, які не вміють користуватися декоративною косметикою? Швидше за все, ви з посмішкою згадаєте бабусь із морквяною помадою, або підлітків із незграбними «стрілками» навколо очей, або класичну продавчиню із зеленими тінями. Натомість «яскрава» колега по роботі для вас взірець для наслідування. Та й ви самі сплатили чималу суму своїй доньці, коли зрозуміли, що якісний макіяж на випускний вечір краще довірити професіоналам. Але справа в тому, що й «професіонал» зіпсував дитині настрій? Така ситуація – звичайна справа. Важко перевірити роботу «лікаря», коли не маєш відповідного диплому. Так само і секрети візажиста: не знаєш – «їж, що маєш».

А просто так опанувати професію – справа не з дешевих. Ціна комерційних курсів просто лякає. Та ще й необхідно знайти час у повсякденному робочому графіку. Далеко не в кожної жінки або чоловіка знайдеться необхідне «вікно» у повсякденній метушні. Ось і виникає питання – де навчать на візажиста? І чи можливо опанувати цю професію дистанційно, приміром, як іноземну мову? ЄШКО каже «так»!

Дійсно, таку модну й актуальну спеціальність можна здобути дистанційно, самостійно обираючи час і місце занять. Вам не потрібно буде їздити на курси, і часу кожне заняття візьме не більше півгодини на день. Курс «Візажист-стиліст» ЄШКО прекрасно підійде як початківцям, так і тим, хто вже займається косметологією. Матеріал викладається доступно й коректно, а його насиченість дозволяє кожному студентові знайти для себе щось цікаве. Адже наші уроки спрямовані на одночасне практичне відтворення отриманих знань.

Замість тисячі слів, пропонуємо вам завантажити пробне заняття просто зараз, і переконатися, чи дійсно цей курс стане вам у пригоді.


Показати 6 інших курсів з категорії Краса та здоров’я >>
Комп’ютерні курси

Програмування для початківців

На кого розрахований курс

Останнім часом можна почути таку фразу: «На жаль, я не програміст, тому й без роботи, а програмісти навіть за кордоном заробляють добре». Така пасивність вражає і хочеться запитати: «А що заважає стати програмістом?» Одні нарікають на відсутність здібностей, інші – на вік, а переважна більшість людей просто мовчить.

Причин такої поведінки може бути дві: небажання навчатися і спроба навчатися за складним для опанування матеріалом. Якщо ви переглядаєте цю сторінку, то, напевно, не належите до першої категорії зневірених, тому наша пропозиція вас зацікавить. Отже, пропонуємо вам опанувати основи програмування.

Цей матеріал розроблений як «для чайників», так і для тих, хто вже намагався підкорити програмування і набув певних умінь та навичок. 24 уроки, в яких доступно і цікаво висвітлено необхідну інформацію (насамперед, мови програмування Паскаль і java). Курс має практичну спрямованість. Дистанційне навчання має багато переваг, і ви зможете в цьому переконатися, навчаючись на даному курсі програмування. Крім того, вам забезпечено підтримку особистого викладача, до якого можна звернутися у разі потреби і отримати слушні поради та змістовні відповіді.

Скачайте безкоштовний пробний урок курсу просто зараз і переконайтеся, що він стане вам у пригоді.

Web-дизайн

На кого розрахований курс

«Клік мишкою» – і потрібний сайт перед нами. Ми вже так звикли до цих простих дій і рухів, що, здається, зовсім не замислюємося, хто й як створює інтернет-сторінки.

Проте, у цьому процесі провідну роль відіграє фахівець, якого називають веб-дизайнером. Саме він створює дизайн інтернет-сторінок, що мають бути не просто ефектними, але й зручними – приємними оку та інтуїтивно зрозумілими користувачам. Отже, якщо ви людина творча й хочете спробувати себе у цій ролі, то, напевне, вже замислилися над питанням: «Чи існують уроки web-дизайну? А, можливо, є самовчитель із цього предмету?»

Суть питання зрозуміла: ідеальним варіантом була б дистанційна освіта, яка не вимагатиме від вас жертв у вигляді відірваного від основної роботи часу на навчання. Звісно, є підручники для самостійного опанування основ веб-дизайну. Але зазвичай вони побудовані на різних методиках і далеко не кожна з них згодиться для початківців.

Натомість, вам потрібна методика, яка б одразу дозволила скористатися здобутими знаннями на практиці. Погодьтеся, у наш стрімкий час немає сенсу накопичувати теорію про всяк випадок. Значно важливіше – оперативно отримати результат і закріпити навички за допомогою вправ.

Саме таке навчання і пропонує вам ЄШКО. Запишіться на універсальний «Курс веб-дизайну», і вже після перших занять ви зможете розпочати роботу над створенням дизайну сайтів. Матеріал ідеально підійде для початківців, однак він стане у пригоді і для практикуючих дизайнерів.

Курс складається з 16 уроків, при цьому темп навчання ви обираєте самостійно. Це означає, що можна опановувати по одному уроку на місяць, а можна й прискорити процес до двох-трьох, а то й чотирьох уроків на місяць! Такий підхід дозволить вам у максимально короткий термін перетворитися на справжнього web-дизайнера. Завантажуйте безкоштовний пробний урок просто зараз і переконайтеся – це саме те, що вам потрібно.


Показати 2 інших курса з категорії Комп’ютерні курси >>
Психологія та розвиток людини

Практична психологія

На кого розрахований курс

Ви цікавитеся мотивами поведінки людей? Ви прагнете до самопізнання й самовдосконалення?

Отримані знання дозволять Вам поглянути на себе по-новому, стати краще, добріше й професійніше, побачити світ в іншому вимірі, зрозуміти інших і зробити життя щасливішим та пліднішим. Ви довідаєтеся, як опанувати механізмом самоконтролю, ефективно вправлятися зі стресом, як виявити й розвити свої приховані дотепер можливості й підвищити самооцінку, як поліпшити відносини з іншими людьми й виконувати професійні ролі так, щоб отримувати радість і задоволення.


Швидкісне читання й запам’ятовування

На кого розрахований курс

Здатність до швидкого й міцного запам'ятовування та засвоєння знань була актуальною завжди: не випадково ми так часто згадуємо Цезаря, Платона, Ломоносова, Вольтера, Наполеона, Толстого й багатьох інших людей, кажучи про енциклопедичні знання й можливості людської пам'яті.

У наш час – час інформаційного буму, нових відкриттів, технологій і професій – уміння швидко навчатися стає визначальним у будь-якій діяльності. Наш курс пропонує всім, хто бажає домогтися успіху в житті й зробити кар'єру, прекрасний інструментарій – доступну й ефективну систему навчання швидкісному читанню й розвиткові всіх видів пам'яті й уваги, правила міцного запам'ятовування, принципи найефективнішої організації розумової праці й основи наукової діяльності.

Прийоми логічного аналізу, навички конспектування, система вправ по швидкісному читанню, техніки творчої роботи й організації часу, методики запам'ятовування – це й багато чого іншого, що входить до програми курсу, зробить будь-яке навчання захоплюючим, безпроблемним, творчим, відкриє нові перспективи у професійній діяльності, а можливо, і визначить напрямки майбутньої наукової праці./p>

Вивчивши психологічні особливості пам'яті та її різновиди, Ви розів'єте ті види пам'яті, які необхідні у роботі. Ви будете легко запам'ятовувати іноземні слова, навчитеся регулювати свої емоції під час сприйняття інформації, зумієте продавати свої знання.


Ранній розвиток дитини

Готуємо дитину до школи

На кого розрахований курс

Чи потрібно готуватися до школи? Для одних батьків це другорядне питання, а для інших – першочергове і, більш того, перетворюється на проблему. Гірше, якщо дитина вже пішла до школи і відчула на собі всі труднощі, пов’язані з новими вимогами до себе.

Отже, варто приділяти дитині достатньо уваги і подбати про те, щоб у нових умовах вона почувалася впевнено. Що потрібно для цього? Заохотити дитину до навчання, навчити її спілкуватися і співіснувати в колективі.

Існує багато посібників, що висвітлюють тему, як підготувати дитину до школи. Втім, не поспішайте обирати перший-ліпший.

Пропонуємо вашій увазі курс ЄШКО з підготовки дитини до занять у школі. Це спеціально розроблений курс, що складається з 24 навчальних журналів та 2 аудіододатків (завжди доступні для прослуховування в особистому кабінеті студента, за бажанням висилаються в форматі СВ). Ви з дитиною навчатиметеся дистанційно. Вам не доведеться групувати матеріал за темами і шукати окремо практикуми – навчальні журнали містять і теорію, і практику. Нічого зайвого – лише корисна і змістовна інформація.

Ви отримуватимете два журнали в кожній посилці: один – для дорослих (план навчання, практичні рекомендації), другий – для дітей (робочий зошит). Письмові вправи, які виконуватиме дитина, ви надсилатимете своєму особистому викладачу на перевірку. У разі потреби ви можете йому зателефонувати і поставити запитання.

Потрібно приділяти урокам із підготовки дошкільника не більше півгодини на день. За цей час дитина здобуде нових знань і не почуватиметься втомленою. Навчання силоміць не матиме ефекту. Повірте, цього часу буде цілком достатньо!

Посібник стане у пригоді не лише мудрим татам і мамам, а й педагогам, вихователям – всім тим, хто працює з дітьми і прагне досягти успіхів на цій ниві. Опанувавши курс, ви здобудете необхідних знань із підготовки майбутніх першокласників до школи.

Скачайте пробний урок курсу і переконайтеся, що він відповідає вашим вимогам.

Готуємо дитину до школи українською мовою

На кого розрахований курс

Чи потрібно готуватися до школи? Для одних батьків це другорядне питання, а для інших – першочергове і, більш того, перетворюється на проблему. Гірше, якщо дитина вже пішла до школи і відчула на собі всі труднощі, пов’язані з новими вимогами до себе.

Отже, варто приділяти дитині достатньо уваги і подбати про те, щоб у нових умовах вона почувалася впевнено. Що потрібно для цього? Заохотити дитину до навчання, навчити її спілкуватися і співіснувати в колективі.

Існує багато посібників, що висвітлюють тему, як підготувати дитину до школи. Втім, не поспішайте обирати перший-ліпший.

Пропонуємо вашій увазі курс ЄШКО з підготовки дитини до занять у школі. Це спеціально розроблений курс, що складається з 24 навчальних журналів та 2 аудіододатків (завжди доступні для прослуховування в особистому кабінеті студента, за бажанням висилаються в форматі СВ). Ви з дитиною навчатиметеся дистанційно. Вам не доведеться групувати матеріал за темами і шукати окремо практикуми – навчальні журнали містять і теорію, і практику. Нічого зайвого – лише корисна і змістовна інформація.

Ви отримуватимете два журнали в кожній посилці: один – для дорослих (план навчання, практичні рекомендації), другий – для дітей (робочий зошит). Письмові вправи, які виконуватиме дитина, ви надсилатимете своєму особистому викладачу на перевірку. У разі потреби ви можете йому зателефонувати і поставити запитання.

Потрібно приділяти урокам із підготовки дошкільника не більше півгодини на день. За цей час дитина здобуде нових знань і не почуватиметься втомленою. Навчання силоміць не матиме ефекту. Повірте, цього часу буде цілком достатньо!

Посібник стане у пригоді не лише мудрим татам і мамам, а й педагогам, вихователям – всім тим, хто працює з дітьми і прагне досягти успіхів на цій ниві. Опанувавши курс, ви здобудете необхідних знань із підготовки майбутніх першокласників до школи.

Скачайте пробний урок курсу і переконайтеся, що він відповідає вашим вимогам.
Показати 1 інший курс з категорії Ранній розвиток дитини >>
Езотерика

Карти Таро

На кого розрахований курс

Цей чудовий барвистий курс пропонує Вам помандрувати до таємниць власного «я» і пізнати свою особистість, знайти свій життєвий шлях й свою місію у цьому світі. Курс «Карти Таро» призначено для тих, хто не має спеціальної психологічної підготовки, але хоче поширити знання про людину й невідомі сфери людської особистості.


Парапсихологія

На кого розрахований курс

Наш курс «Парапсихологія» допоможе Вам знайти відповіді на питання, що стосуються таємниць життя, духовної сфери й невідгаданих явищ. Метою нашої подорожі по дорогах магів і містиків, а також дослідників незвичайних і таємних явищ – езотериків, оккультистів і парапсихологів буде пізнання прихованих можливостей душі й тіла.

Вивчаючи матеріали уроків і виконуючи вправи, що запропоновано у цьому курсі, Ви навчитеся змінювати стан своєї свідомості, контролювати думки й фізичне тіло, використовувати творчу уяву.

Під час навчання Ви відкриєте у собі безліч нових здібностей і навчитеся успішно формувати події свого життя.
Показати 2 інших курса з категорії Езотерика >>
Фінанси та облік

Основи бухгалтерського обліку українською мовою

На кого розрахований курс

Відповідальний, цілеспрямований, усе робить якісно і вчасно. Про кого йдеться? Звичайно ж, про бухгалтера, про ідеального бухгалтера. Щиро кажучи, у цій професії інших не повинно й бути. Бухгалтер – затребувана та шанована людина на будь-якому підприємстві, яка непогано заробляє, якщо робить усе бездоганно.

Ви теж хочете опанувати цю професію? Шукаєте бухгалтерські курси, які пристосовані для початківців? Чи ви вже цікавились бухгалтерським фінансовим обліком, колись вже навчалися на курсах бухгалтерів, проте хочете підвищити свій рівень знань і набути практичних навичок?

Пропонуємо оптимальний варіант – дистанційні курси бухгалтерського обліку, які можна опановувати вдома. Отже, ви навчаєтеся, коли вам зручно. До речі, вам буде забезпечено підтримку особистого викладача. З ним завжди можна порадитися, поставити запитання, які виникають під час навчання.

Завдяки унікальній методиці матеріал курсу засвоюється швидко і невимушено. До речі, виконуючи вправи, що містять теоретичні відомості з обліку і аудиту, ви навчаєтеся і водночас закріплюєте навички на практиці. Це прискорює процес навчання.

Скачайте безкоштовний пробний урок курсу з ведення бухгалтерського обліку і переконайтеся, що це саме те, що вам потрібно.

Бухгалтерський облік на ПК v.8

На кого розрахований курс

Ми пропонуємо Вам підвищити свій професіоналізм, пройшовши кореспондентський курс ЄШКО «Бухгалтерський облік на ПК» на основі програми «1С: Бухгалтерія 8». Послідовно вивчаючи уроки курсу, виконуючи практичні та домашні завдання, Ви зможете самостійно встановлювати і налаштовувати під своє підприємство програму «1С: Бухгалтерія 8», задавати параметри облікової політики, також придбаєте навички роботи з документами та звітами програми. Ви зможете вести облік усіх бухгалтерських напрямків, зіставляти дані, отримувати звіти. Ви оволодієте навичками складання аналітичної та регламентної звітності в програмі «1С: Бухгалтерія 8».

Програма «1С: Бухгалтерія 8. Базова версія» є готовим рішенням для автоматизації бухгалтерського та податкового обліку на підприємстві. Вона забезпечує строгу відповідність законодавству, оперативне відображення змін у законах і звітності, має широкі можливості налаштування для користувача, що дозволяють бухгалтеру самостійно настроювати методики обліку без допомоги програміста.
Показати 1 інший курс з категорії Фінанси та облік >>
Бізнес-менеджмент

Як розпочати власну справу

На кого розрахований курс

Кожному з нас хоча б один раз за життя спадає на думку започаткувати власний бізнес. Часто ми замислюємося над тим, щоб припинити працювати «на шефа», виконувати його доручення й примхи, і розпочати свою справу, опікуватися своїм колективом, самостійно планувати свою діяльність і її результати.

Хтось замислився про самостійність і одразу ж викинув цю сміливу думку з голови. Адже там повно повсякденних проблем: не виконано багато доручень керівництва, завтра на роботу, «я не маю права ризикувати майбутнім своєї родини» і таке інше. А хтось застигає на півдорозі й починає шукати порад у колег, друзів і знайомих, як розпочати власну справу. Звісно, друзі – це потужна сила, тільки душевні розмови тут не допоможуть. До того ж «самооцінка» власних можливостей може виявитися неадекватною (надто завищеною, або заниженою). Як наслідок – понівечені долі, «підрізані крила», історії незадоволених і нереалізованих особистостей, які, насправді, мали потужний підприємницький хист, але були загальмовані на старті «розумними» родичами й товаришами. Особливо прикро у таких випадках дізнаватися про те, що перебіг подій могли змінити звичайні професійні курси.

Саме тому ЄШКО пропонує дистанційний курс «Як розпочати власну справу» усім, хто відчуває в собі сили й бажання спробувати «підняти» хоча б маленьку, але власну фірму, і розпочати заробляти в абсолютно незалежному форматі. Час, місце і темп навчання ви зможете обирати самостійно. Особистий викладач не залишить вас наодинці зі складними питаннями й надасть потрібну допомогу у будь-який час.

Курс складається з 12 уроків, які містять весь необхідний матеріал, який покроково й у доступній формі дозволяє «вхопити суть» і зберегти в голові тільки головне й найважливіше навіть тим, хто думав, що бізнес – це не для нього. Не вірите? Завантажуйте безкоштовний пробний урок і переконайтеся, що навчання не буде складним для вас.


Мистецтво ефективних продажів

На кого розрахований курс

Мрієте про запаморочливу кар’єру менеджера з продажів? Хочете багато заробляти? Хочете, щоб до ваших порад прислухалися? Час навчитися продавати! Якщо товар «першої потреби», то не варто щось вигадувати, щоб продати. Якщо ж це товари, без яких можна обійтися, треба докласти зусиль і грамотно його прорекламувати.

Ми пропонуємо вам записатися на курс ефективних продажів і досягти успіху на цій ниві. Якщо ж ви вже працюєте в цій сфері, але відчуваєте, що знань бракує, цей курс також стане вам у пригоді – тут ви знайдете слушні поради та рекомендації. Вам забезпечено підтримку особистого викладача, який залюбки відповість на всі ваші запитання. До речі, ви навчаєтеся вдома і не поспішаєте на заняття на призначений час. Темп навчання ви обираєте теж самі: можете опанувати курс як за пару місяців, так і повільніше, все залежить тільки від ваших потреб та бажання.

Курс з продажів складається з 30 уроків, містить лише необхідну для роботи менеджера інформацію.

Скачайте безкоштовний пробний урок курсу і переконайтеся, що можна легко навчитися техніці продажів.
Показати 3 інших курса з категорії Бізнес-менеджмент >>
Маркетинг, реклама, PR

Менеджер з продажу

На кого розрахований курс

Якщо ви хоч раз замислювалися над тим, як стати хорошим менеджером з продажу, то ви вибрали правильний напрямок, відвідавши сторінку курсу від школи ЄШКО. Перш за все, потрібно записатися на курси менеджера з продажу, щоб освоїти всі тонкощі ведення переговорів, відпрацювати алгоритми продажів, побудувати стратегію й тактику спілкування з клієнтом або ж удосконалити свої вміння.

Наші курси саме для тих, хто бажає:

  • отримати високооплачувану роботу менеджера з продажу (телемаркетера)

  • прокачати всі навички, необхідні для того, щоб повисити свою ефективність, стати професійним сейлз менеджером і збільшити свій дохід

  • освоїти професію з нуля й гідно заробляти

  • зробити кар’єру керівника відділу кол центра

  • стати Sales менеджером з великої літери, бути затребуваним на ринку праці й проводити власні тренінги.

Наші дистанційні курси з продажу дадуть всі необхідні знання, щоб стати професійним продажником та зробити гідну кар’єру. Вам знадобиться зовсім мало часу, всього 20–30 хвилин на день. Заняття будуть проходити вдома, без зайвої суєти та стресу.

Отже, навчання менеджерів з продажу починається прямо зараз! Скачайте безкоштовний пробний урок і переконайтеся в ефективності нашої методики.


Журналістика

На кого розрахований курс

Напевно, той день, коли ви зрозуміли, що хочете бути журналістом, вже в минулому. Наразі перед вами цілком конкретне завдання: журналістика як професія. Адже відвідування чудових місць і спілкування з відомими людьми – лише обгортка від цукерки, яка називається щоденною і копіткою працею без свят та вихідних. Це і є ваша майбутня робота. Важка, але загалом така цікава!

Не виключено, що деякі вже спробували себе в ролі кореспондента і відчули відповідальність – саме тому вам і знадобилися курси журналістики, адже треба оперативно і якісно видавати сюжети в ефір, а статті – у друк. Ви маєте опанувати дуже багато, проте часу на навчання бракує.

ЄШКО пропонує оптимальний варіант – 16 дистанційних уроків основ журналістики, які містять необхідні відомості. Ви навчатиметеся вдома, в перервах між роботою та хатніми справами, під час подорожей, зможете використати любу зручну хвилину, яка у вас буде з’являтися після виконання всіх термінових справ. Ви навчатиметеся залюбки і завжди зможете звернутися по допомогу до особистого викладача.

Оскільки справжній журналіст не має вірити на слово своєму співрозмовнику, а зобов’язаний перевіряти інформацію, ми пропонуємо завантажити пробний урок курсу і особисто переконатися, що наш курс стане вам у пригоді.
Показати 2 інших курса з категорії Маркетинг, реклама, PR >>
Офіс-менеджмент

Секретар-референт

На кого розрахований курс

Якщо ви шукаєте доступні курси секретарів і прагнете знайти престижну роботу, ви просуваєтеся в правильному напрямі. Однак зовсім необов’язково витрачати на навчання левову частку свого «незайвого» часу та ще й з відвідинами викладача на протилежному кінці міста. Потрібно лише знайти дистанційні курси секретарів-референтів і займатися вдома – саме в той час, коли є можливість. Але найважливіше у цьому – якісний і доступно викладений навчальний матеріал: чим більше практичних порад, тим більше користі від навчання отримає студент. Натомість, надмірність теорії створює «кашу» в голові й викликає стійке бажання кинути навчання одразу після першого уроку.

ЄШКО пропонує вам курси, розроблені за спеціальною методикою. Вони дозволяють студентові від самого початку навчання паралельно користуватися набутими навичками. Ці секретарські курси стануть у пригоді кожній людині, незалежно від віку й початкової підготовки у царині обраної професії.

Хочете переконатися, що уроки ЄШКО вам сподобаються? Завантажуйте пробний безкоштовний урок просто зараз.


Офіс-менеджер

На кого розрахований курс

Офіс-менеджер – продовження нашого популярного курсу «Секретар-референт». Офіс-менеджер – це помічник керівника, що забезпечує йому можливість займатися вирішенням стратегічних завдань, не відволікаючись на другорядні питання. Тепер уже недостатньо всього лише швидко надрукувати на комп'ютері лист або замовити Вашому начальникові номер у готелі в іншому місті. Професія офіс-менеджера припускає якісно новий рівень Вашого співробітництва із шефом. Тепер Ви маєте вміти підготувати для нього аналітичну довідку з питання, що цікавить, звернути його увагу на підводні камені при реалізації якогось проекту й навіть гідно виступити представником свого начальника на переговорах або в будь-якій інстанції.

Наш курс має на меті завдання підготувати працівників офісу до вирішення складних і різноманітних проблем, які щодня виникають у сучасних організаціях: робота з персоналом, зв'язок організації із зовнішнім середовищем, документаційне й правове забезпечення керування фірмою, робота з діловими партнерами, інформаційне забезпечення керівників, господарські питання і т.д. Теоретичні відомості проілюстровано прикладами з практики офіс-менеджерів як вітчизняних, так і закордонних компаній.
Показати 1 інший курс з категорії Офіс-менеджмент >>
Музика та мистецтво

Вчимося грати на гітарі

На кого розрахований курс

Вам часто доводилося чути гру на гітарі? Ця гра полонила вас назавжди? Ви мрієте опанувати це мистецтво, але не все так просто? Тому що, якщо йдеться про очні уроки, то треба викроювати час на навчання, підлаштовуючи свій темп та графік навчання під можливості педагога та інших учнів, та ще й витрачати час на дорогу до навчального закладу. Якщо ж йдеться про заочне навчання, то складно обрати гарні курси, бо матеріал має бути максимально доступним і водночас відповідати повноцінним урокам гри на гітарі. І у найгіршому разі, всі ваші спроби відповісти на запитання, як навчитися грати на гітарі, виявляться марними.

ЄШКО пропонує вам не гаяти часу і не намагатися розкривати секретів гітарної струни за сумнівними методиками. «Вчимося грати на гітарі» – курс із 24 дистанційних уроків розроблених за спеціальною методикою природного засвоєння знань – те, що вам потрібно. Ви самі обираєте час і місце для розучування композицій, а також темп навчання (залежно від поставленої мети). Вам забезпечено підтримку особистого викладача курсу, до якого ви можете звернутися у разі потреби і розв’язати всі питання. Можна лише мріяти про такий варіант. Отже, вам пощастило! Ви швидко зрозумієте, як грати на гітарі так, щоб почуватися впевнено серед професіоналів.

Скачайте безкоштовний пробний урок і переконайтеся, що це навчання стане вам у пригоді.

Граємо на клавішних інструментах

На кого розрахований курс

Ви мрієте грати в ансамблі, групі або оркестрі? Бажаєте стати зіркою сцени й бачите себе за клавішами синтезатора? Ми почнемо з азів нотної й музичної грамоти, розповімо, що таке звук, як розрізняється його висота і як звук записується на нотному стані. Далі Ви довідаєтеся, що таке класичний і автоматичний акомпанементи, фразування й енгармонизм. Засвоївши ази нотної й музичної грамоти, Ви навчитеся самостійно формувати й аранжувати музику, яка сподобалася Вам. Під час вивчення уроків курсу «Граємо на клавішних інструментах» Ви вивчите понад сто відомих музичних витворів.