Ваш код акції: 45576

Курси ЄШКО

Мовні курси

Англійська для початківців EXTRA + online

Курс «Англійська для початківців Екстра» базується на дуже популярній сьогодні концепції Edutainment (освіта + розвага), що дозволяє зробити процес навчання максимально захоплюючим, різноманітним й ефективним і перетворити його у своєрідну комунікативну гру.

У курсі англійської представлено велику кількість кольорових ілюстрацій, що активізують різні канали сприйняття й забезпечують найбільш ефективне засвоєння матеріалу. Курс відрізняється інтенсивною подачею як лексичного, так і граматичного матеріалу, а численні діалоги героїв курсу, що прив'язані до повсякденних комунікативних ситуацій, створюють ефект занурення в мовне середовище.

Крім того, у курсі пропонуються найрізноманітніші завдання й вправи, що дозволяють відробити всі чотири мовних навички (читання, аудіювання, говоріння й письмо): кросворди, робота з ілюстративним матеріалом, прослуховування сучасних пісень, психологічні тести, картографія й т.д.

Англійська для початківців EXTRA українською мовою + online

На кого розрахований курс

Ми змінемо ваше уявлення про те, як вивчати мову. А головне, про те, як її вивчити. Зверніть увагу на курси англійської онлайн для початківців і подружіться з найпопулярнішою мовою світу.

Отже, годі витрачати час і гроші на дорогу. Вибирайте інтернет курс і отримуйте знання в комфортній обстановці, без надмірних зусиль й зайвого часу.

Ви отримаєте все, що необхідно для ефективного вивчення:

 • навчальні матеріали з різноманітними діалогами та вправами для закріплення нових слів та правил. Тренуйтесь, розважаючись;

 • аудіоматеріали, які ви завжди можете закачати на улюблений гаджет, щоб удосконалювати вимову там, де є час і натхнення;

 • курс англійської мови онлайн для початківців, який підійде для дорослих і підлітків. Це прекрасний тренажер для тренування розмовних навичок і вивчення граматичних правил. Ви вчите англійську, граючи, і водночас проходите прискорений курс з натхненням і азартом.

Ви самі вибираєте графік занять та швидкість навчання. Тож до вашої уваги як інтенсивний курс англійської мови, так і уповільнений темп. Початківцям рекомендуємо приділяти заняттям 20-30 хвилин на день, займаючись у звичайному ритмі. А для тих, для кого англійська не в новинку, але потрібно освіжити в пам’яті слова та правила, цілком підійде експрес-курс.

Посилання для реєстрації на безкоштовне тестове заняття на відео курсі англійської мови для початківців – нижче. А якщо залишилися сумніви, скачайте пробний урок.


Показати 40 інших курсів з категорії Мовні курси >>
Дизайн та мистецтво

Дизайн та оформлення інтер’єру

Очевидно, що дім повинен бути красивим не тільки зовні, а й внутрішньо. Це місце нашого душевного комфорту. Як зробити так, щоб житло повністю відповідало потребам, смакам та індивідуальності господаря? Цьому Вас навчать матеріали нашого курсу "Дизайн та оформлення інтер’єру". Ви зможете професійно підходити до рішення таких питань, як вибір оздоблювальних матеріалів, розробка інтер’єру, розстановка меблів та розміщення декоративних елементів. Ви узнаєте, як раціонально використовувати наявну площу, як зробити кожну кімнату зручною та функціональною. Ви будете впевнено орієнтуватися в нахлинувшому на нас розмаїтті фарб, об’ємів, панелів.

Дизайн та оформлення інтер’єру українською мовою

На кого розрахований курс

Зізнайтеся, як часто, відвідуючи друзів та знайомих, ви захоплювалися облаштуванням їхніх осель. На запитання, хто ж автор цього дива, завжди чули наступне: «Такий собі модний дизайнер, купу грошей витратили…». Тієї миті ви мріяли опинитися на місці цього дизайнера: цікава робота і до того ж гідна зарплата.

Курс ЄШКО «Дизайн та оформлення інтер’єру» спрямовано як на початківців, так і на тих, хто має естетичний смак і застосовує свої уміння та навички на практиці, але йому бракує певних знань.

Зауважимо, навчання дизайну інтер’єру – це не інтуїтивний пошук. Варто дотримуватися певних правил та законів, щоб створювати комфортний та красивий простір. Саме тому помиляються ті, котрі вважають, що запорукою успіху дизайнера є його «природжений естетичний смак». Насправді, не набувши практичних навичок, «природний геній» навряд чи створить шедевр.

Курси навчання дизайну ЄШКО розроблені таким чином, що, отримавши нову інформацію, студент відразу намагається застосувати її на практиці. Нічого зайвого – лише корисна інформація. Саме тому наші курси основ дизайну зацікавили багатьох людей. Крім того, наші досвідчені викладачі-практики розкриють деякі «супутні» таємниці, які стануть у пригоді дизайнеру.

Протягом курсу ви отримуватимете 16 навчальних журналів, кожний з яких містить по 2 уроки. Завдяки нашому безкоштовному пробному уроку ви визначите, чи відповідає курс вашим вимогам.


Показати 8 інших курсів з категорії Дизайн та мистецтво >>
Краса та здоров’я

Майстер манікюру та педикюру

На кого розрахований курс

Нафарбовані і доглянуті нігті на руках і ногах – це природно для будь-якої жінки. Навіть якщо немає часу на відвідування салону, вона все одно намагається «бути у формі». Втім, не кожна представниця прекрасної половини людства знає, як зробити педикюр вдома і як правильно робити манікюр без шкоди для здоров’я.

ЄШКО пропонує курс манікюру та педикюру як для початківців, так і для тих, хто вже намагався опанувати це мистецтво і навіть уже набув певних умінь та навичок.

Це дистанційні заняття, які дозволяють за короткий час опанувати багато матеріалу, причому йдеться про ефективне навчання. Скачайте просто зараз безкоштовний пробний урок курсу і переконайтеся, що він відповідає вашим вимогам.

Візажист-стиліст

На кого розрахований курс

Як часто вам доводиться зустрічати жінок, які не вміють користуватися декоративною косметикою? Швидше за все, ви з посмішкою згадаєте бабусь із морквяною помадою, або підлітків із незграбними «стрілками» навколо очей, або класичну продавчиню із зеленими тінями. Натомість «яскрава» колега по роботі для вас взірець для наслідування. Та й ви самі сплатили чималу суму своїй доньці, коли зрозуміли, що якісний макіяж на випускний вечір краще довірити професіоналам. Але справа в тому, що й «професіонал» зіпсував дитині настрій? Така ситуація – звичайна справа. Важко перевірити роботу «лікаря», коли не маєш відповідного диплому. Так само і секрети візажиста: не знаєш – «їж, що маєш».

А просто так опанувати професію – справа не з дешевих. Ціна комерційних курсів просто лякає. Та ще й необхідно знайти час у повсякденному робочому графіку. Далеко не в кожної жінки або чоловіка знайдеться необхідне «вікно» у повсякденній метушні. Ось і виникає питання – де навчать на візажиста? І чи можливо опанувати цю професію дистанційно, приміром, як іноземну мову? ЄШКО каже «так»!

Дійсно, таку модну й актуальну спеціальність можна здобути дистанційно, самостійно обираючи час і місце занять. Вам не потрібно буде їздити на курси, і часу кожне заняття візьме не більше півгодини на день. Курс «Візажист-стиліст» ЄШКО прекрасно підійде як початківцям, так і тим, хто вже займається косметологією. Матеріал викладається доступно й коректно, а його насиченість дозволяє кожному студентові знайти для себе щось цікаве. Адже наші уроки спрямовані на одночасне практичне відтворення отриманих знань.

Замість тисячі слів, пропонуємо вам завантажити пробне заняття просто зараз, і переконатися, чи дійсно цей курс стане вам у пригоді.


Показати 6 інших курсів з категорії Краса та здоров’я >>
Комп’ютерні курси

Програмування для початківців

На кого розрахований курс

Останнім часом можна почути таку фразу: «На жаль, я не програміст, тому й без роботи, а програмісти навіть за кордоном заробляють добре». Така пасивність вражає і хочеться запитати: «А що заважає стати програмістом?» Одні нарікають на відсутність здібностей, інші – на вік, а переважна більшість людей просто мовчить.

Причин такої поведінки може бути дві: небажання навчатися і спроба навчатися за складним для опанування матеріалом. Якщо ви переглядаєте цю сторінку, то, напевно, не належите до першої категорії зневірених, тому наша пропозиція вас зацікавить. Отже, пропонуємо вам опанувати основи програмування.

Цей матеріал розроблений як «для чайників», так і для тих, хто вже намагався підкорити програмування і набув певних умінь та навичок. 24 уроки, в яких доступно і цікаво висвітлено необхідну інформацію (насамперед, мови програмування Паскаль і java). Курс має практичну спрямованість. Дистанційне навчання має багато переваг, і ви зможете в цьому переконатися, навчаючись на даному курсі програмування. Крім того, вам забезпечено підтримку особистого викладача, до якого можна звернутися у разі потреби і отримати слушні поради та змістовні відповіді.

Скачайте безкоштовний пробний урок курсу просто зараз і переконайтеся, що він стане вам у пригоді.

Комп’ютерна грамотність для дорослих

На кого розрахований курс

Погодьтеся, що володіння найпростішими навичками роботи на комп'ютері необхідні будь-якій сучасній людині. Справитися з цим завданням допоможуть курси комп'ютерної грамотності, на яких ви з легкістю освоїте основи й станете впевненим користувачем ПК.

Наш самовчитель – це своєрідний гід по устрою комп'ютера й роботі на ньому. Він створений в допомогу починаючим користувачам ПК, які хочуть вивчити цю нехитру грамоту дистанційно, без зайвого клопоту та метушні.

Комп'ютерні курси ЄШКО розраховані для дорослих користувачів і для пенсіонерів, які хочуть надолужити згаяне та збагатитися новими знаннями. Сміливо записуйтеся на навчання, якщо хочете:

 • набути навичок роботи на комп'ютері з нуля;
 • отримати необхідні знання з ПК для освоєння нової професії;
 • без сторонньої допомоги спілкуватися з друзями та близькими в соцмережах, вести листування електронною поштою, знаходити необхідну інформацію в мережі Інтернет, користуватися можливостями Skype, Viber та іншими комунікаторами;
 • пройти навчання основним принципам роботи з Windows (віндовс);
 • навчитися самостійно встановлювати програми, антивірусник, усувати дрібні поламання й неполадки.

Наші комп'ютерні курси для початківців допоможуть впоратися з цими завданнями. 15-20 хвилинні заняття не втомлять вас, не порушать звичний графік, але зате дадуть потужну базу для того, щоб стати впевненим користувачем ПК. Переконайтеся в цьому – скачайте безкоштовний пробний урок.


Показати 3 інших курса з категорії Комп’ютерні курси >>
Психологія та розвиток людини

Практична психологія

На кого розрахований курс

Ви цікавитеся мотивами поведінки людей? Ви прагнете до самопізнання й самовдосконалення?

Отримані знання дозволять Вам поглянути на себе по-новому, стати краще, добріше й професійніше, побачити світ в іншому вимірі, зрозуміти інших і зробити життя щасливішим та пліднішим. Ви довідаєтеся, як опанувати механізмом самоконтролю, ефективно вправлятися зі стресом, як виявити й розвити свої приховані дотепер можливості й підвищити самооцінку, як поліпшити відносини з іншими людьми й виконувати професійні ролі так, щоб отримувати радість і задоволення.


Швидкісне читання й запам’ятовування

На кого розрахований курс

Здатність до швидкого й міцного запам'ятовування та засвоєння знань була актуальною завжди: не випадково ми так часто згадуємо Цезаря, Платона, Ломоносова, Вольтера, Наполеона, Толстого й багатьох інших людей, кажучи про енциклопедичні знання й можливості людської пам'яті.

У наш час – час інформаційного буму, нових відкриттів, технологій і професій – уміння швидко навчатися стає визначальним у будь-якій діяльності. Наш курс пропонує всім, хто бажає домогтися успіху в житті й зробити кар'єру, прекрасний інструментарій – доступну й ефективну систему навчання швидкісному читанню й розвиткові всіх видів пам'яті й уваги, правила міцного запам'ятовування, принципи найефективнішої організації розумової праці й основи наукової діяльності.

Прийоми логічного аналізу, навички конспектування, система вправ по швидкісному читанню, техніки творчої роботи й організації часу, методики запам'ятовування – це й багато чого іншого, що входить до програми курсу, зробить будь-яке навчання захоплюючим, безпроблемним, творчим, відкриє нові перспективи у професійній діяльності, а можливо, і визначить напрямки майбутньої наукової праці./p>

Вивчивши психологічні особливості пам'яті та її різновиди, Ви розів'єте ті види пам'яті, які необхідні у роботі. Ви будете легко запам'ятовувати іноземні слова, навчитеся регулювати свої емоції під час сприйняття інформації, зумієте продавати свої знання.


Ранній розвиток дитини

Готуємо дитину до школи

На кого розрахований курс

Чи потрібно готуватися до школи? Для одних батьків це другорядне питання, а для інших – першочергове і, більш того, перетворюється на проблему. Гірше, якщо дитина вже пішла до школи і відчула на собі всі труднощі, пов’язані з новими вимогами до себе.

Отже, варто приділяти дитині достатньо уваги і подбати про те, щоб у нових умовах вона почувалася впевнено. Що потрібно для цього? Заохотити дитину до навчання, навчити її спілкуватися і співіснувати в колективі.

Існує багато посібників, що висвітлюють тему, як підготувати дитину до школи. Втім, не поспішайте обирати перший-ліпший.

Пропонуємо вашій увазі курс ЄШКО з підготовки дитини до занять у школі. Це спеціально розроблений курс, що складається з 24 навчальних журналів та 2 аудіододатків (завжди доступні для прослуховування в особистому кабінеті студента, за бажанням висилаються в форматі СВ). Ви з дитиною навчатиметеся дистанційно. Вам не доведеться групувати матеріал за темами і шукати окремо практикуми – навчальні журнали містять і теорію, і практику. Нічого зайвого – лише корисна і змістовна інформація.

Ви отримуватимете два журнали в кожній посилці: один – для дорослих (план навчання, практичні рекомендації), другий – для дітей (робочий зошит). Письмові вправи, які виконуватиме дитина, ви надсилатимете своєму особистому викладачу на перевірку. У разі потреби ви можете йому зателефонувати і поставити запитання.

Потрібно приділяти урокам із підготовки дошкільника не більше півгодини на день. За цей час дитина здобуде нових знань і не почуватиметься втомленою. Навчання силоміць не матиме ефекту. Повірте, цього часу буде цілком достатньо!

Посібник стане у пригоді не лише мудрим татам і мамам, а й педагогам, вихователям – всім тим, хто працює з дітьми і прагне досягти успіхів на цій ниві. Опанувавши курс, ви здобудете необхідних знань із підготовки майбутніх першокласників до школи.

Скачайте пробний урок курсу і переконайтеся, що він відповідає вашим вимогам.

Готуємо дитину до школи українською мовою

На кого розрахований курс

Чи потрібно готуватися до школи? Для одних батьків це другорядне питання, а для інших – першочергове і, більш того, перетворюється на проблему. Гірше, якщо дитина вже пішла до школи і відчула на собі всі труднощі, пов’язані з новими вимогами до себе.

Отже, варто приділяти дитині достатньо уваги і подбати про те, щоб у нових умовах вона почувалася впевнено. Що потрібно для цього? Заохотити дитину до навчання, навчити її спілкуватися і співіснувати в колективі.

Існує багато посібників, що висвітлюють тему, як підготувати дитину до школи. Втім, не поспішайте обирати перший-ліпший.

Пропонуємо вашій увазі курс ЄШКО з підготовки дитини до занять у школі. Це спеціально розроблений курс, що складається з 24 навчальних журналів та 2 аудіододатків (завжди доступні для прослуховування в особистому кабінеті студента, за бажанням висилаються в форматі СВ). Ви з дитиною навчатиметеся дистанційно. Вам не доведеться групувати матеріал за темами і шукати окремо практикуми – навчальні журнали містять і теорію, і практику. Нічого зайвого – лише корисна і змістовна інформація.

Ви отримуватимете два журнали в кожній посилці: один – для дорослих (план навчання, практичні рекомендації), другий – для дітей (робочий зошит). Письмові вправи, які виконуватиме дитина, ви надсилатимете своєму особистому викладачу на перевірку. У разі потреби ви можете йому зателефонувати і поставити запитання.

Потрібно приділяти урокам із підготовки дошкільника не більше півгодини на день. За цей час дитина здобуде нових знань і не почуватиметься втомленою. Навчання силоміць не матиме ефекту. Повірте, цього часу буде цілком достатньо!

Посібник стане у пригоді не лише мудрим татам і мамам, а й педагогам, вихователям – всім тим, хто працює з дітьми і прагне досягти успіхів на цій ниві. Опанувавши курс, ви здобудете необхідних знань із підготовки майбутніх першокласників до школи.

Скачайте пробний урок курсу і переконайтеся, що він відповідає вашим вимогам.
Показати 2 інших курса з категорії Ранній розвиток дитини >>
Догляд та піклування

Собака: догляд, дресирування, грумінг

Для кого призначений курс

 • Для власників собак, які хочуть, щоб їх улюбленець був здоровий, доглянутий і щасливий
 • Для любителів, які планують стати професійними заводчиками, і хочуть виростити здорових і сильних вихованців
 • Для заводчиків, які хочуть поглибити свої знання з догляду за домашніми улюбленцями
 • Для тих, хто мріє працювати з тваринами які хочуть поглибити свої знання з догляду за домашніми улюбленцями і отримувати дохід від улюбленої справи: в ветлікарні, грумінг салонах, службах вигулу собак, готелях для тварин
 • Для всіх, хто хоче відкрити бізнес по догляду за тваринами

Доглядальниця: сестринський догляд на дому

На кого розрахований курс

Ми створили курси доглядальниць, щоб полегшити життя (або допомогти пережити важкий період) людям похилого віку та людям, яким потрібна опіка й професійний догляд.

Знання, які ви отримаєте, не вимагають спеціальної підготовки. Ви зможете стати доглядальницею для літньої людини без медичної освіти й успішно виконувати сестринський догляд при різних захворюваннях: діабеті, бронхіальній астмі, інфаркті, гастриті, інсульті та багатьох інших порушеннях здоров'я, що вимагають ретельної турботи.

Професійна освіта на дому, дистанційно, не забере багато часу, й підійде для всіх, хто прагне:

 • скрасити участь лежачих хворих і полегшити їх стан у важкий час;
 • влаштуватися на роботу за кордоном і надавати професійні послуги з догляду за людьми похилого віку;
 • надавати допомогу людям у віці, а саме: для практиків, студентів, волонтерів і соцпрацівників;
 • кваліфіковано допомагати близьким побороти недугу;
 • надати своєчасну допомогу в ургентній ситуації.

Курс патронажної сестри-доглядальниці допоможе впоратися з усіма цими завданнями і дасть потужну базу для професійної турботи про літніх, інвалідів та людей з особливими потребами.

Переконайтеся в цьому самі: скачайте безкоштовний пробний урок.


Езотерика

Карти Таро

На кого розрахований курс

Цей чудовий барвистий курс пропонує Вам помандрувати до таємниць власного «я» і пізнати свою особистість, знайти свій життєвий шлях й свою місію у цьому світі. Курс «Карти Таро» призначено для тих, хто не має спеціальної психологічної підготовки, але хоче поширити знання про людину й невідомі сфери людської особистості.


Парапсихологія

На кого розрахований курс

Наш курс «Парапсихологія» допоможе Вам знайти відповіді на питання, що стосуються таємниць життя, духовної сфери й невідгаданих явищ. Метою нашої подорожі по дорогах магів і містиків, а також дослідників незвичайних і таємних явищ – езотериків, оккультистів і парапсихологів буде пізнання прихованих можливостей душі й тіла.

Вивчаючи матеріали уроків і виконуючи вправи, що запропоновано у цьому курсі, Ви навчитеся змінювати стан своєї свідомості, контролювати думки й фізичне тіло, використовувати творчу уяву.

Під час навчання Ви відкриєте у собі безліч нових здібностей і навчитеся успішно формувати події свого життя.
Показати 2 інших курса з категорії Езотерика >>
Фінанси та облік

Основи бухгалтерського обліку українською мовою

На кого розрахований курс

Відповідальний, цілеспрямований, усе робить якісно і вчасно. Про кого йдеться? Звичайно ж, про бухгалтера, про ідеального бухгалтера. Щиро кажучи, у цій професії інших не повинно й бути. Бухгалтер – затребувана та шанована людина на будь-якому підприємстві, яка непогано заробляє, якщо робить усе бездоганно.

Ви теж хочете опанувати цю професію? Шукаєте бухгалтерські курси, які пристосовані для початківців? Чи ви вже цікавились бухгалтерським фінансовим обліком, колись вже навчалися на курсах бухгалтерів, проте хочете підвищити свій рівень знань і набути практичних навичок?

Пропонуємо оптимальний варіант – дистанційні курси бухгалтерського обліку, які можна опановувати вдома. Отже, ви навчаєтеся, коли вам зручно. До речі, вам буде забезпечено підтримку особистого викладача. З ним завжди можна порадитися, поставити запитання, які виникають під час навчання.

Завдяки унікальній методиці матеріал курсу засвоюється швидко і невимушено. До речі, виконуючи вправи, що містять теоретичні відомості з обліку і аудиту, ви навчаєтеся і водночас закріплюєте навички на практиці. Це прискорює процес навчання.

Скачайте онлайн безкоштовний пробний урок курсу з ведення бухгалтерського обліку і переконайтеся, що це саме те, що вам потрібно.

Бухгалтерський облік на ПК v.8

На кого розрахований курс

Ми пропонуємо Вам підвищити свій професіоналізм, пройшовши кореспондентський курс ЄШКО «Бухгалтерський облік на ПК» на основі програми «1С: Бухгалтерія 8». Послідовно вивчаючи уроки курсу, виконуючи практичні та домашні завдання, Ви зможете самостійно встановлювати і налаштовувати під своє підприємство програму «1С: Бухгалтерія 8», задавати параметри облікової політики, також придбаєте навички роботи з документами та звітами програми. Ви зможете вести облік усіх бухгалтерських напрямків, зіставляти дані, отримувати звіти. Ви оволодієте навичками складання аналітичної та регламентної звітності в програмі «1С: Бухгалтерія 8».

Програма «1С: Бухгалтерія 8. Базова версія» є готовим рішенням для автоматизації бухгалтерського та податкового обліку на підприємстві. Вона забезпечує строгу відповідність законодавству, оперативне відображення змін у законах і звітності, має широкі можливості налаштування для користувача, що дозволяють бухгалтеру самостійно настроювати методики обліку без допомоги програміста.
Показати 1 інший курс з категорії Фінанси та облік >>
Бізнес-менеджмент

Як розпочати власну справу

На кого розрахований курс

Кожному з нас хоча б один раз за життя спадає на думку започаткувати власний бізнес. Часто ми замислюємося над тим, щоб припинити працювати «на шефа», виконувати його доручення й примхи, і розпочати свою справу, опікуватися своїм колективом, самостійно планувати свою діяльність і її результати.

Хтось замислився про самостійність і одразу ж викинув цю сміливу думку з голови. Адже там повно повсякденних проблем: не виконано багато доручень керівництва, завтра на роботу, «я не маю права ризикувати майбутнім своєї родини» і таке інше. А хтось застигає на півдорозі й починає шукати порад у колег, друзів і знайомих, як розпочати власну справу. Звісно, друзі – це потужна сила, тільки душевні розмови тут не допоможуть. До того ж «самооцінка» власних можливостей може виявитися неадекватною (надто завищеною, або заниженою). Як наслідок – понівечені долі, «підрізані крила», історії незадоволених і нереалізованих особистостей, які, насправді, мали потужний підприємницький хист, але були загальмовані на старті «розумними» родичами й товаришами. Особливо прикро у таких випадках дізнаватися про те, що перебіг подій могли змінити звичайні професійні курси.

Саме тому ЄШКО пропонує дистанційний курс «Як розпочати власну справу» усім, хто відчуває в собі сили й бажання спробувати «підняти» хоча б маленьку, але власну фірму, і розпочати заробляти в абсолютно незалежному форматі. Час, місце і темп навчання ви зможете обирати самостійно. Особистий викладач не залишить вас наодинці зі складними питаннями й надасть потрібну допомогу у будь-який час.

Курс складається з 12 уроків, які містять весь необхідний матеріал, який покроково й у доступній формі дозволяє «вхопити суть» і зберегти в голові тільки головне й найважливіше навіть тим, хто думав, що бізнес – це не для нього. Не вірите? Завантажуйте безкоштовний пробний урок і переконайтеся, що навчання не буде складним для вас.


Менеджер по персоналу (HR – менеджер)

На кого розрахований курс

На даний час професія менеджера з підбору персоналу злетіла на пік популярності. Актуальними стали питання «Як стати HR фахівцем» і де краще пройти навчання, бо велика кількість вакансій та висока оплата праці пробудили не абиякий інтерес до цієї спеціальності

На курсі ЄШКО цікаво навчатись і починаючому рекрутеру, й новачкові, який хоче освоїти курси кадровика з нуля, а також тим, хто планує дистанційно підвищити навички та покращити кваліфікацію.

Професійна підготовка гарантована тим, хто ставить перед собою такі цілі:

 • освоїти професію, що має попит та отримувати гідну зарплату;
 • підняти на новий рівень майстерність в підборі та управлінню кадрами;
 • знайти нову роботу й освоїти спеціальність HR менеджера;
 • стати фрілансером в галузі рекрутменту, ефективніше витрачати час і отримувати високий дохід;
 • ознайомитися з трудовим правом, опануватии мистецтвом управління людьми й мотивації співробітників.

Бажаєте впевнитись, що цей курс вам підійде? Безкоштовний пробний урок допоможе в цьому: качайте онлайн, знайомтесь з програмою. Це буде вашим першим кроком до цікавої та прибуткової роботи.


Показати 3 інших курса з категорії Бізнес-менеджмент >>
Маркетинг, реклама, PR

Менеджер з продажу

На кого розрахований курс

Якщо ви хоч раз замислювалися над тим, як стати хорошим менеджером з продажу, то ви вибрали правильний напрямок, відвідавши сторінку курсу від школи ЄШКО. Перш за все, потрібно записатися на курси менеджера з продажу, щоб освоїти всі тонкощі ведення переговорів, відпрацювати алгоритми продажів, побудувати стратегію й тактику спілкування з клієнтом або ж удосконалити свої вміння.

Наші курси саме для тих, хто бажає:

 • отримати високооплачувану роботу менеджера з продажу (телемаркетера)

 • прокачати всі навички, необхідні для того, щоб повисити свою ефективність, стати професійним сейлз менеджером і збільшити свій дохід

 • освоїти професію з нуля й гідно заробляти

 • зробити кар’єру керівника відділу кол центра

 • стати Sales менеджером з великої літери, бути затребуваним на ринку праці й проводити власні тренінги.

Наші дистанційні курси з продажу дадуть всі необхідні знання, щоб стати професійним продажником та зробити гідну кар’єру. Вам знадобиться зовсім мало часу, всього 20–30 хвилин на день. Заняття будуть проходити вдома, без зайвої суєти та стресу.

Отже, навчання менеджерів з продажу починається прямо зараз! Скачайте безкоштовний пробний урок і переконайтеся в ефективності нашої методики.


Журналістика

На кого розрахований курс

Ви поставили перед собою мету стати професійним журналістом, віртуозно висвітлювати події, вміло брати інтерв’ю, писати репортажі? Вам несказанно пощастило: ви знайшли саме ті курси журналістики, що розкладуть по поличках таємниці жаданої професії й допоможуть набути практичних навичок.

Заняття будуть корисними для дорослих, і для підлітків, і для школярів. В ЄШКО немає ніяких вікових обмежень, кордонів або заборон. Навчання дистанційне: де б ви не жили, двері нашої школи журналістики завжди відкриті для вас.

Отже, давайте подивимося, кому стане в пригоді наш курс:

 • для всіх, хто хоче освоїти основи журналістики з нуля й отримати міцні знання у сфері медіакомунікацій, цифрової журналістики та блогінгу;
 • хто шукає способи підвищення кваліфікації в цій галузі;
 • хто планує заробляти написанням статей і хоче пройти курси копірайтингу;
 • хто збирається вести власний блог або сайт;
 • хто прагне майстерно проводити фото та відеознімання, освоїти сучасні монтажні програми, спецефекти.

Думаєте, з чого почати? Перш за все скачайте безкоштовний пробний урок онлайн, а потім приступайте до платного навчання, скориставшись запропонованою знижкою.


Показати 2 інших курса з категорії Маркетинг, реклама, PR >>
Офіс-менеджмент

Секретар-референт

На кого розрахований курс

Якщо ви шукаєте доступні курси секретарів і прагнете знайти престижну роботу, ви просуваєтеся в правильному напрямі. Однак зовсім необов’язково витрачати на навчання левову частку свого «незайвого» часу та ще й з відвідинами викладача на протилежному кінці міста. Потрібно лише знайти дистанційні курси секретарів-референтів і займатися вдома – саме в той час, коли є можливість. Але найважливіше у цьому – якісний і доступно викладений навчальний матеріал: чим більше практичних порад, тим більше користі від навчання отримає студент. Натомість, надмірність теорії створює «кашу» в голові й викликає стійке бажання кинути навчання одразу після першого уроку.

ЄШКО пропонує вам курси, розроблені за спеціальною методикою. Вони дозволяють студентові від самого початку навчання паралельно користуватися набутими навичками. Ці секретарські курси стануть у пригоді кожній людині, незалежно від віку й початкової підготовки у царині обраної професії.

Хочете переконатися, що уроки ЄШКО вам сподобаються? Завантажуйте пробний безкоштовний урок просто зараз.


Офіс-менеджер

На кого розрахований курс

Офіс-менеджер – продовження нашого популярного курсу «Секретар-референт». Офіс-менеджер – це помічник керівника, що забезпечує йому можливість займатися вирішенням стратегічних завдань, не відволікаючись на другорядні питання. Тепер уже недостатньо всього лише швидко надрукувати на комп'ютері лист або замовити Вашому начальникові номер у готелі в іншому місті. Професія офіс-менеджера припускає якісно новий рівень Вашого співробітництва із шефом. Тепер Ви маєте вміти підготувати для нього аналітичну довідку з питання, що цікавить, звернути його увагу на підводні камені при реалізації якогось проекту й навіть гідно виступити представником свого начальника на переговорах або в будь-якій інстанції.

Наш курс має на меті завдання підготувати працівників офісу до вирішення складних і різноманітних проблем, які щодня виникають у сучасних організаціях: робота з персоналом, зв'язок організації із зовнішнім середовищем, документаційне й правове забезпечення керування фірмою, робота з діловими партнерами, інформаційне забезпечення керівників, господарські питання і т.д. Теоретичні відомості проілюстровано прикладами з практики офіс-менеджерів як вітчизняних, так і закордонних компаній.
Показати 1 інший курс з категорії Офіс-менеджмент >>
Музика та мистецтво

Вчимося грати на гітарі

На кого розрахований курс

Хочете навчитися грати на гітарі, але не вистачає часу? Дистанційне навчання – саме те, що вам потрібно! Заочний курс гри на гітарі вам підійде, навіть якщо ви хочете розпочати з нуля, без попередніх знань. І буде досить корисним, якщо ви вже освоїли свої перші акорди й можете зігріти легку мелодію.

Наш самовчитель містить 24 уроки гри на гітарі, які ви опануєте легко та швидко, бо методика курсу орієнтується саме на самостійне вивчення.

Не гайте часу та записуйтесь на курс, якщо бажаєте:

 • втілити мрії в життя і навчитися грі на акустичній або класичній 6-струнній гітарі;
 • висловлювати свої емоції музикою, за допомогою улюблених пісень і мелодій;
 • бути душею будь-якої компанії, зачаровуючи слухачів звучанням прекрасної музики;
 • віртуозно виконувати будь-які композиції та складати музику.

Скачайте безкоштовний пробний урок і переконайтеся, що це навчання стане вам у пригоді.


Граємо на клавішних інструментах

На кого розрахований курс

Ви мрієте грати в ансамблі, групі або оркестрі? Бажаєте стати зіркою сцени й бачите себе за клавішами синтезатора? Ми почнемо з азів нотної й музичної грамоти, розповімо, що таке звук, як розрізняється його висота і як звук записується на нотному стані. Далі Ви довідаєтеся, що таке класичний і автоматичний акомпанементи, фразування й енгармонизм. Засвоївши ази нотної й музичної грамоти, Ви навчитеся самостійно формувати й аранжувати музику, яка сподобалася Вам. Під час вивчення уроків курсу «Граємо на клавішних інструментах» Ви вивчите понад сто відомих музичних витворів.